Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nokia
 
 

Nokia

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-07-25 0
JAV technologijų milžinė „Microsoft“ praneša ketinanti per ateinančius metus atleisti 18 tūkst. darbuotojų, iš kurių 12 500 dirba įsigytame Nokia mobilių įrenginių padalinyje. Tokią informaciją pateikė generalinis bendrovės direktorius Satja Nadela (Satya Nadella), praneša AFP.
(2) 2014-07-24 2
Užbaigusi Nokia mobilaus verslo įsigijimo procedūras, kompanija Microsoft nusprendė atsikratyti žmogiškojo balasto – nuspręsta atleisti daug darbuotojų, atsisakyti dubliuojančių pozicijų, o kartu likviduoti neperspektyvius projektus.
(10) 2014-06-27 6
Microsoft Devices Group – padalinys, kuris anksčiau priklausė Nokia – pristatė antros kartos Android išmanųjį telefoną, kuris gavo lakonišką pavadinimą – X2. Mobilus įrenginys gavo patobulintą aparatinę dalį, šiek tiek padirbėta programinę įrangą, tačiau globalių pokyčių, lyginant su X1, nėra.
Plačiau:
http://www.technologijos.lt/n/technologijos/gsm/S-41221/straipsnis?name=S-41221
(4) 2014-06-12 4
Tam tikrais atvejais dirbti su išmaniojo telefono sensoriniu ekranu gali būti nepriimtina. Pavyzdžiui, kai vartotojo rankos murzinos arba, atvirkščiai, ekranas per daug švarus. Šiuo atveju nemažai gamintojų stengiasi sukurti sistemas, kurios atpažįsta gestus ir judesius, kai žmogus ekrano neliečia.
(0) 2014-05-07 0
„Mobilaus balasto“ atsikračiusi Nokia akimirksniu netaps sėkmingai veikiančia kompanija, tačiau naujoji vadovybė į ateitį žvelgia su optimizmu. Duodamas interviu Bloomberg žurnalistams, Nokia generalinis direktorius Rajeev Suri prisipažino, kad Nokia mato kaip kompaniją, kuri veikia ne tik tinklų technologijų srityje.
(4) 2014-05-01 0
Remiantis išankstiniu Microsoft ir Nokia susitarimu, pirmoji iš kompanijų gavo galimybe dešimt metų naudoti prekinius ženklu Lumia ir Asha savo mobiliuose įrenginiuose.
(3) 2014-04-19 0
<em>Kvantinis šifravimas gali būti kito jūsų išmaniojo telefono pasididžiavimas. Pirmasis kišeninio dydžio kriptografinis įrenginys, sukurtas, bendradarbiaujant su suomių kompanija Nokia, g
(1) 2014-04-05 0
Kompanija „Nokia“ renginyje „Build 2014“ pristatė tris naujus „Lumia“ išmaniuosius telefonus su „Windows Phone 8.1“. Tai „Nokia Lumia 930“, „Lumia 630“ – pirmasis išmanusis „Lumia“ modelis su dviem SIM kortelėmis bei pigiausias 4G/LTE „Nokia“ išmanusis telefonas „Lumia 635“.
(0) 2014-04-01 1
Tuo metu, kai Lietuvoje vis dažniau sklinda gailūs verkšlenimai iš tradicinės pramonės šakų, kad gal jau laikas nustoti investuoti į mokslo centrus ir technologijas, JAV džiaugiasi atsigavusiomis ir didėjančiomis investicijomis į technologijų sektorių.
(2) 2014-02-27 0
Jei iki MWC 2014 pradžios dar kažkas galėjo abejoti dėl Nokia ketinimų naudoti perdarytą Android versiją savo išmaniuosiuose telefonuose, tai pačioje parodoje tokių veiksmų pateisinimas nuskambėjo iš pačios Microsoft lūpų, tuo tarpu Nokia atstovai X serijos įrenginius pavadino „portalu į Microsoft“.
(4) 2014-02-25 0
Barselonoje vykstančiame pasauliniame mobilių technologijų kongrese „Mobile World Congress“ Suomijos mobiliųjų įrenginių gamintoja „Nokia“ šįryt pabrėžė savo siekį suteikti prieigą prie interneto dar vienam milijardui pasaulio gyventojų. Kompanija pristatė penkis naujus nebrangius įrenginius, tarp kurių ir trys „Nokia X“ serijos išmanieji telefonai, kuriuose galima naudotis „Android“ programėlėmis, „Microsoft“ paslaugomis ir išskirtinėmis „Nokia“ technologijomis.
(5) 2014-02-13 0
Iš pradžių gandais apaugęs Nokia išmanusis telefonas su operacine sistema Android atrodė labiau mistika, nei realybe, atsižvelgiant į Nokia telefonų padalinio perėjimą į Microsoft rankas. Antra vertus, naujasis Nokia modelis vis tik yra labiau gyvas, nei kai kam to norėtųsi.
(4) 2014-02-11 0
Jau kovo mėnesį Indijoje prekyboje pasirodys išmanusis telefonas Nokia X, dar žinomas kodiniu pavadinimu Normandy. Pastarasis turėtų tapti pirmuoju suomių kompanijos mobiliu įrenginiu su operacine sistema Android.
(7) 2013-12-16 0
Bendrovės „Mobile Research Group“ ekspertas Eldaras Murtazinas pranešė, kad, jo žiniomis, šiuo metu bendrovės „Microsoft“ ir „Samsung“ veda derybas dėl galimos „Samsung“ išmaniųjų telefonų su operacine sistema „Windows Phone“ gamybos.
(13) 2013-12-13 0
Suomijos telekomunikacijų bendrovė „Nokia“ pranešė, kad kuria nuosavą „Android“ operacinės sistemos modifikaciją. Kompaniją šiam žingsniui pastūmėjo vis labiau didėjanti žemesnių kainų telefonų rinka. Įvairių interneto šaltinių teigimu, kuriamas ir telefonas, kuriame bus naudojama naujoji programinė įranga. Kaip teigiama, „Nokia“ neturėdama telefono su „Android“, praranda pozicijas išmaniųjų telefonų rinkoje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos