Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nord Stream dujotiekio poveikis aplinkai
 
 

Nord Stream dujotiekio poveikis aplinkai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-11-09 0
Vokietijos kanclerė Angela Merkel, Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas, Prancūzijos ir Olandijos ministrai pirmininkai François Fillon ir Markas Rutte bei Europos sąjungos Energetikos komisaras Günther Oettinger vakar oficialiai atidarė pirmą 1224 km ilgio „Nord Stream“ dujotiekio liniją, besidriekiančią per Baltijos jūrą, sakoma išplatintame pranešime spaudai.
(1) 2011-05-19 0
Baltijos jūros dujotiekis „Nord Stream“ yra draugiškesnis aplinkai ir turi mažesnį poveikį Baltijos jūros ekosistemai, nei buvo prognozuota. Tai rodo pirmieji aplinkos monitoringo duomenys, kuriuos „Nord Stream“ renka nuo vamzdyno tiesimo darbų pradžios, skelbiama bendrovės pranešime spaudai.
(5) 2010-07-06 0
Vykdoma aukštojo mokslo reforma ir nuolat mažėjantis moksleivių skaičius dalį aukštųjų mokyklų privertė spręsti klausimą, kaip išlikti. Ne pačius geriausius laikus išgyvenantis Vilniaus pedagoginis universitetas (VPU) kartu su Vilniaus universitetu (VU) kuria Lietuvoje dar neregėtą darinį – konsorciumą.
(3) 2010-07-06 1
„Tokio dydžio ekologinė katastrofa, kaip Meksikos įlankoje, gal mums dabar ir nėra visai reali, bet mažesnio masto tikrai įmanoma, tuo labiau, kad visai šalia Lietuvos vandenų, Kaliningrado srityje, yra naftos platforma“, – apie grėsmes Baltijos jūrai kalba Jūrinio kraštovaizdžio mokslo instituto direktorius ir Jūreivystės instituto docentas Vytautas Dubra.
(0) 2010-04-09 0
Baltijos jūroje, Švedijos Išskirtinėje ekonominėje zonoje (IEZ), pradėtas tiesti „Nord Stream“ dujotiekis. Tiesimo laivas „Castoro 6“ darbus jūroje pradėjo netoli Gotlando salos (Švedija), 675 km atstumu nuo dujotiekio pradžios taško Vyborge (Rusijoje).
(4) 2010-03-13 0
Inžinieriai, tiriantys Baltijos jūros dugną, kuriuo bus tiesiamas dujotiekis „Nord Stream“, surado kelių istorinių laivų nuolaužas. „Spiegel Online“ skelbia, kad rastas vienas vikingų laivas ir keli laivai, statyti XVI-XVIII amžiuose.
(6) 2009-11-09 0
Vilniaus universiteto Ekologijos instituto Genotoksikologijos laboratorijos vadovė Janina Baršienė tvirtina, jog tiesiant dujotiekį "Nord Stream" bus padaryta neatitaisoma žala į aplinką paskleidus teršalus, nusėdusius jūros dugne.
(2) 2009-10-29 0
Tiesiant dujotiekį „Nord Stream“ Rusijos, Vokietijos ir Olandijos konsorciumui teks pašalinti iš Baltijos jūros dugno ir sunaikinti apie 50 nesprogusių sviedinių, likusių nuo Antrojo pasaulinio karo, pranešė „Nord Stream“ atstovybės Europos Sąjungoje (ES) vadovas Sebastianas Sassas.
(3) 2009-10-28 0
Nepaisant Baltijos šalių protestų, dujotiekio Baltijos jūros dugnu projektas „Nord Stream“ („Šiaurės srautas“) pamažu įgauna pagreitį. Keletas valstybių jau davė aiškų sutikimą, kad dujos būtų tiekiamos per jų teritorinius vandenis nutiestu vamzdynu.
(15) 2009-07-27 0
Kas yra bendro tarp Rusijos ir Vokietijos susitarimu tiesiamo dujotiekio „Nord Stream“ ir Lietuvos įspėjimų dėl šio dujotiekio keliamos grėsmės Baltijos jūrai, jos regiono gamtai bei gyventojams? Tik tiek: parengiamieji darbai pradiniuose dujotiekio taškuose jau įgauna pagreitį – vamzdynai artėja prie jūros krantų, kur bus nuleisti į dugną, į jį grimzta ir Lietuvos perspėjimai dėl galimos projekto ekologinės žalos bei pasiūlymai tiesti „Nord Stream“ ne Baltijo...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos