Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Norvegijos ginkluotės tendencijos
 
 

Norvegijos ginkluotės tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-10-16 15
„Lockheed Martin F-35 Lightning II“ yra universalus viršgarsinis naikintuvas, kuris gali tarnauti įvairiomis sąlygomis - nuo arktinio speigo iki tropinio karščio. Tačiau norvegų F-35 susidūrė su netikėta problema - jų parašiutai susidėvi per greitai. Ir tai būtina išspręsti iki kitos žiemos.
(0) 2019-09-26 30
Tikriausiai daugelis žmonių mano, jog kovinės granatos savo paskirtimi yra vienodos - jos tiesiog sprogsta šalia žmogiškųjų taikinių, juos sužeisdamos pasipylusiomis skeveldromis. Bet taip iš tiesų nėra - norvegų sukurta puolamoji granata stipriai skiriasi nuo įprastų gynybinių.
(1) 2019-06-25 23
Praeitų metų lapkritį jauna norvegų fregata „Helge Ingstad“ nugrimzdo po susidūrimo su tanklaiviu. Tai - didelis smūgis Norvegijos kariniam laivynui. Fregata vėliau buvo iškelta ir plūduriavo savarankiškai. Buvo atlikta daugybė tyrimų ir jau aišku, kas su ja bus daroma.
(1) 2019-03-06 16
Pernai lapkritį pasaulis daug kalbėjo apie Norvegijos karinį laivyną, tačiau ne dėl naujų pasiekimų, o dėl avarijos. Praėjus keturioms dienoms po susidūrimo su tanklaiviu moderni fregata „Helge Ingstad“ nuskendo, tačiau dabar ji vėl džiaugiasi Pietų Norvegijos saule.
(0) 2017-06-04 19
Reis opp, tiden er inne! (norvegų k. „Kilkite, dabar tas laikas!“) Tokiu šūkiu leitenantė Silje Johansen Willassen prieš mūšį motyvuotų 15 jos vadovaujamų karių iš mechanizuotų pėstininkų kuopos, kuri dislokuota Rukloje. Keturių tankų „Leopard 2“ būriui vadovaujanti karininkė tikina, kad kartu su kitais tarptautinio NATO bataliono kariais pasiruošusi viskam.
(0) 2016-10-15 27
Tirpstantys Arkties ledynai atidengė naujus tranzito kelius bei atskleidė mažiausiai 22 proc. dar neatskleistų naftos ir dujų šaltinių. JAV žiniasklaida pažymi, kad Rusija greitai prisitaikė prie pasikeitusios situacijos.
(5) 2016-10-13 5
Vašingtono ir Oslo kariškiai svarsto galimybę rotacijos tvarka dislokuoti JAV karių kontingentą Norvegijoje, kuri turi bendrą sieną su Rusija, pranešė norvegų gynybos ministerija.
(3) 2016-06-20 68
Norvegija paskelbė penktadienį savo planus apie didžiausias savo karinės galios atnaujino pastangas po šaltojo karo laikų, kad sustiprintų savo gynybą nuo „vis labiau neprognozuojamos“ Rusijos.
(1) 2014-05-12 5
Panašu, kad bent keli virtualios realybės akinių „Oculus Rift“ rinkiniai, skirti kūrėjams (angl. developer kit), pateko į itin išradingų ir produktyvių žmonių rankas. Šie žmonės sugalvojo, kaip akinius panaudoti ne tik nuobodžiai sėdint ant sofutės ir kraipant galvą – vieni programuotojai žmonėms pasišovė dovanoti paukščio skrydžio malonumą, kiti kariškiams kuria naujų tanko valdymo galimybių. O treti sukūrė visiškai naują būdą žaisti kompiuterinius žaidimus iš pirmo asmens perspektyvos.
(3) 2014-05-06 0
Sunku matyti visą aplinką valdant tanką, o ypač, kai uždarytas jo liukas. Norvegijos kariai matomumą pagerinti ketina į pagalbą pasitelkdami virtualios realybės akinius „Oculus Rift“, skelbia „The Verge“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos