Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nulinių emisijų miestai
 
 

Nulinių emisijų miestai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2011-08-08 0
Mokslininkų įvardijamos grėsmės planetai, susijusios su žmonių veikla, jau pasiekė ir architektų ausis. Šiuo metu kuriami ateities miestų modeliai, kuriais ieškoma būdų, kaip sumažinti žmogaus poveikį natūraliai Žemės aplinkai bei užstatyti kuo mažiau jos paviršiaus.
(9) 2010-10-12 0
Naujas ekomiesto Portugalijoje projektas daugelį savybių pasiskolino iš biologijos - jam valdyti bus naudojami centralizuotos kompiuteriniai "smegenys", nuo kurių sprendimų priklausys tokios funkcijos, kaip vandens sunaudojimas, atliekų perdirbimas ir energijos sąnaudos.
(9) 2010-09-12 0
Jei kada pagalvojote apie tai, kad elektromobilių gamintojams turėtų būti nelengva įtikinti vartotojus, įpratinių automobilių, pakeisti savo įpročius, tuomet turėtumėte džiaugtis, kad nesate Carloso Ghosno vietoje, rašo Allcarselectric.com.
(23) 2010-03-30 0
Tik šį kartą tai bus ne palmės formos dirbtinė sala, o miestas, naudojantis tik Saulės energiją ir negaminantis šiltnamio efektą sukeliančių dujų.
(23) 2009-04-16 0
Florida (JAV) planuoja ambicingą projektą: pastatyti vien saulės energija „maitinamą“ (saulės baterijų masyvais apstatytą) miestą.
(10) 2008-05-13 0
Naujas miestas, statomas netoli Abu Dabio (JAE), bus panaudotas kaip didelio masto atsinaujinančių energijos šaltinių bandymų poligonas. Mieste gyvens 50000 žmonių ir veiks 1500 firmų ofisų. Miestas suvartos neįprastai mažus energijos kiekius, o visą reikiamą energiją gyventojai gaus iš atsinaujinančių šaltinių. Pats pirmasis pastatas bus skirtas naujam mokslinių tyrimų institutui. Jo įkūrėjai tikisi, jog tai bus Viduriniųjų Rytų ekvivalentas "Silicio Slėniui", ta...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos