Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nuotykiai keliaujant su automobiliu
 
 

Nuotykiai keliaujant su automobiliu

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-05-04 17
„Žigulys“, „Moskvičius“, „Zaporožietis“ – prieš porą dienų minėtą Tarptautinę darbo dieną vairuotojai prisiminė senuosius darbo žmonių automobilius. Kurie jų buvo „važiuojančios problemos“, o kurie – geidžiamiausi?
(0) 2016-04-15 12
Viena iš Lietuvos vardo kilmės versijų – lietūs? Akivaizdu, kad šios teorijos sumanytojai nesilankė pusiaujo kraštuose. Pvz., Ekvadore. Kritulių ten neretai iškrenta tiek, kad šalį būtų galima vadinti Liūtuva. Ir ne tik dėl liūčių ar jų sukeliamų kliūčių – bet ir dėl liūtų... prie autobusų vairo. Jūrų liūtų?
(0) 2016-04-08 10
Keliavimo aplink pasaulį automobiliu šiais laikais žygdarbiu nepavadintum. Tačiau, jei automobilis, kuriuo aplink pasaulį važiuojama yra 100 metų senumo legendinis „Ford“ modelis T, kelionė gali pasirodyti nemažas iššūkis. Būtent to, panašu, ir siekia olandų pora Dirkas ir Trudi Retgeriai.
(0) 2016-03-17 4
Vaizdo medžiagoje užfiksuoti kadrai gali sukelti siurrealistinio filmo įspūdį, tačiau tai yra tikras nutikimas, įvykęs viename iš intensyvaus eismo Kataro sostinės Dohos priemiesčių greitkelių.
(0) 2016-03-10 4
Lipeckas – miestas Rusijos vakaruose prie Voronežo upės. Apskrities tiltai dėl pavasario potvynio paniro po vandeniu. Taip nuo „didžiosios žemės“ atkirsti net keli kaimai.
(1) 2016-01-12 -1
Problemų dėl apsemtų kelių kyla ne tik Dakaro ralio dalyviams. Kalifornijos valstijoje patvinus San Diego upei ne viena gatvė tapo nauju vandens telkiniu. Tačiau, panašu, kad vietos vairuotojai prie to yra įpratę.
(4) 2015-12-31 24
Visureigis... Keistas žodis. Tikriausiai turėta omenyje "visur eiti"... O tenka visur važiuoti. Kartais važiuoti tenka ten, kur net ir eiti būtų tiesiog šiurpu. Bet visureigis ima ir pravažiuoja... Tiesa, šiurpiausia šiuo atveju – visa tai žiūrėti. O juk važiuoja dar ir su priekaba. Gal toji 135 metų senumo tiltą Indianoje nugriovusi vilkiko vairuotoja (pamenate tokią?) pasiklydo ne matų sistemose, o tiesiog pamiršo, kad vairuoja ne visureigį, o vilkiką?
(1) 2015-11-13 2
„Tai yra keistas islandiškas kelio filmas“, - sekmadienį festivalyje „Scanorama“ prieš filmo „Per Islandiją atbulomis“ („Bakk“) peržiūrą sakė šio filmo režisierius ir aktorius Gunnaras Hanssonas. Šilta komedija žiūrovams patiko tiek pat, kiek ir pati auditorija režisieriui – po peržiūros jis fotografavo asmenukę su plojimais filmą palydėjusiais žiūrovais.
(14) 2015-10-07 145
Paskui automobilį degalų pylimo žarną vilkusi užmarši moteris eilinius vilniečius privertė kraipyti galvas, o žurnalistus paskatino imtis socialinio eksperimento. Tačiau išsiblaškę vairuotojai gerokai dažniau padaro kitą klaidą – sumaišo pistoletus ir į baką pripila ne tos rūšies degalų.
(0) 2015-10-07 -2
Savaitgalį kelyje Vilnius–Panevėžys netikėtai užsiliepsnojo ir atvira ugnimi degė amerikietiškas automobilis. Gaisro metu išdegė ir variklio skyrius, ir salonas, liepsnos mašiną talžė visą pusvalandį.
(4) 2015-09-15 52
Balandžio mėnesį Kinijos Guangdongo provincijoje BMW automobilis stovėjimo aikštelėje partrenkė dviejų metų mergaitę. Kai partrenktosios močiutė sušuko „Stok!“, BMW įjungė atbulinę pavarą ir pervažiavo vaiką dar kartą. Praėjus kelioms akimirkoms – pakartotinis veiksmas važiuojant į priekį. Skamba neįtikimai, tačiau tokių atvejų Kinijoje netrūksta.
(31) 2015-09-15 -1
Į Vilnių studijuoti atvykstantys studentai tapo baubais, kuriais policija kiekvieną rugsėjį gąsdina sostinės vairuotojus. Dažnai sakoma, kad sostinė jiems – tikras iššūkis, todėl vietos gyventojai turi būti kantrūs ir atsargūs. Tačiau pirmakursiai sako, kad blogai vairuojantis studentas – prastas stereotipas.
(0) 2015-08-09 22
Kiekvienas, net ir užkietėjęs darboholikas, pirmas dienas po atostogų darbe jaučiasi kaip ežiukas rūke ir, vis per petį atsisukdamas į tas mielas dieneles, kartais ką nors ne taip nužiūri. Pirmą dieną būna, kad vietoje musės ant apnuoginto kolegės peties pamato dramblį ir puola jos gelbėti, bet gavęs malonų darbinį „bučinį“, krenta į savo vietą ir glostydamas kaistantį žandą imasi darbo. Įvairių būna pasekmių to atostogų rūko, pasitaiko jo ir vairuotojų tarpe, juo labiau jei tenka tiesiai iš atostogų į „frontą“ lėkti
(29) 2015-08-02 121
Kokią Europą kuriame, kokią sukursime? Matyt tam procesui drąsiai galima pritaikyti ir daugelį sovietinių šūkių - laisvą, laimingą, sočią. Na beveik kaip ir anais laikais, tik žodžius šviesų komunistinį rytojų, pakeitėme į demokratinį.
(5) 2015-07-27 171
Ką tik nevežėme į vakarus dešimtajame dešimtmetyje. Didžiąją dalį krovinių sudarė žaliavos, bet veždavome ir pieno miltus. Buvo toks periodas, kai juos masiškai gabenome iš rytų kaimyno į vakarus. Po to kažkas pasikeitė ir tuos pačius, o gal kitus, pakrovė atgal į Rusiją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos