Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nuotykiai keliaujant su automobiliu
 
 

Nuotykiai keliaujant su automobiliu

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-11-30 15
Naujoji „The Grand Tour“ komanda (arba dar geriau žinoma kaip buvusi „Top Gear“ trijulė), kurią sudaro Jeremy Clarksonas, Jamesas May‘us bei Richardas Hammondas, kiek anksčiau šiais metais prasitarė, jog tikriems benzingalviams automobilių fanatikams ketina pasiūlyti naują bendravimo platformą.
(11) 2016-09-06 120
Jei dažnai važinėjate bekele, tikriausiai žinote, kad automobiliui įklimpus, geriausia pagalba yra virvė ir kitas automobilis. Tačiau šis naujas įrankis atliks juodą darbą kur kas paprasčiau.
(9) 2016-08-19 -8
Elektromobilio „Tesla Model S“ vairuotojas Prancūzijoje pateko į labai keistą įvykį – automobilis užsiliepsnojo be jokios aiškios priežasties ir per penkias minutes visiškai sudegė, rašo arstechnica.com
(0) 2016-05-25 5
Rumunijos policija išplatino kvapą gniaužiantį vaizdo įrašą, kuriame matyti kaip jaunas vairuotojas tiesiai kirsdamas žiedinę sankryžą pakyla aukštai į orą ir nieko nekliudęs sėkmingai nusileidžia ant keturių ratų.
(1) 2016-05-04 17
„Žigulys“, „Moskvičius“, „Zaporožietis“ – prieš porą dienų minėtą Tarptautinę darbo dieną vairuotojai prisiminė senuosius darbo žmonių automobilius. Kurie jų buvo „važiuojančios problemos“, o kurie – geidžiamiausi?
(0) 2016-04-15 12
Viena iš Lietuvos vardo kilmės versijų – lietūs? Akivaizdu, kad šios teorijos sumanytojai nesilankė pusiaujo kraštuose. Pvz., Ekvadore. Kritulių ten neretai iškrenta tiek, kad šalį būtų galima vadinti Liūtuva. Ir ne tik dėl liūčių ar jų sukeliamų kliūčių – bet ir dėl liūtų... prie autobusų vairo. Jūrų liūtų?
(0) 2016-04-08 10
Keliavimo aplink pasaulį automobiliu šiais laikais žygdarbiu nepavadintum. Tačiau, jei automobilis, kuriuo aplink pasaulį važiuojama yra 100 metų senumo legendinis „Ford“ modelis T, kelionė gali pasirodyti nemažas iššūkis. Būtent to, panašu, ir siekia olandų pora Dirkas ir Trudi Retgeriai.
(0) 2016-03-17 4
Vaizdo medžiagoje užfiksuoti kadrai gali sukelti siurrealistinio filmo įspūdį, tačiau tai yra tikras nutikimas, įvykęs viename iš intensyvaus eismo Kataro sostinės Dohos priemiesčių greitkelių.
(0) 2016-03-10 4
Lipeckas – miestas Rusijos vakaruose prie Voronežo upės. Apskrities tiltai dėl pavasario potvynio paniro po vandeniu. Taip nuo „didžiosios žemės“ atkirsti net keli kaimai.
(1) 2016-01-12 -1
Problemų dėl apsemtų kelių kyla ne tik Dakaro ralio dalyviams. Kalifornijos valstijoje patvinus San Diego upei ne viena gatvė tapo nauju vandens telkiniu. Tačiau, panašu, kad vietos vairuotojai prie to yra įpratę.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos