Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nusikaltėlių sekimo sistemos
 
 

Nusikaltėlių sekimo sistemos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2016-06-16 4
Dabar jau žinoma, kad masines skerdynes Orlando gėjų klube „Pulse“ surengė žmogus, kurio pavardė kelerius metus buvo žinoma JAV teisėsaugai. Federalinis tyrimų biuras (FTB) vis dėlto nusprendė, kad Omaro Mateeno ryšiai su terorizmu nereikšmingi. Tai rodo, kokia problema tyrėjams yra tapę vadinamieji „vieniši vilkai“, rašo „The Guardian“.
(0) 2016-04-15 11
Policija penktadienį pristato naują kardomąją priemonę – intensyviąją priežiūrą. Ji bus vykdoma ant įtariamojo rankos ar kojos pritvirtinus elektroninę stebėjimo priemonę, kuri perduoda informaciją apie asmens buvimo vietą.
(0) 2015-12-21 16
Auganti pramonė padeda vyriausybėms kovoti ne tik su programišiais ir teroristais, bet ir politiniais oponentais. Vyriausybinės agentūros ir despotiški režimai graibstyte grabsto programinę įrangą, skirtą įsilaužti į civilių telefonus ir kompiuterius, rašo „MIT technology review“.
(16) 2015-08-25 96
Jei išdykauti lazerio spinduliu, švitinant juo keleivinių lėktuvų pilotų akis, yra labai, labai ir dar kartą labai netikęs sumanymas, tai tą patį daryti policijos sraigtasparnio pilotui reiškia garantuotas paras ar net mėnesius cypėje. Ontarijo policijos pareigūnai užfiksavo, kaip Vogano mieste trys nevispročiai nusprendė pažaisti su policijos sraigtasparniu. O ką – juk tamsu! Kaip tas policininkas pamatys, kas čia tokie švitina?
(0) 2015-08-04 9
Italijos policija pirmadienį suėmė 11 įtariamųjų, siejamų su vienu besislapstančiu Sicilijos mafijos vadeiva, įskaitant buvusį tos grupuotės bosą, naudojusį slaptų pranešimų sistemą, kurioje buvo pasitelktas su avimis susijęs kodas.
(0) 2015-07-17 38
<em>Franklinas Felberas, amerikiečių kompanijos Starmark inžinierius, neseniai <a href="https://nplus1.ru/news/2015/07/11/you-re-breathing-too-loud">publikavo</a> aprašymą neįprasto akustinio ra
(0) 2015-07-14 51
Dvi ketverių ir šešerių metų mergaites Kolorado valstijoje (JAV) pagrobę įtariamieji buvo sugauti Meksikoje. Pareigūnai įtariamųjų negalėjo rasti tol, kol tyrėjas Drew Weberis nepasitelkė šiuolaikinių paieškos technologijų.
(11) 2015-04-06 15
Kalėjimų departamentas jau baigia viešųjų pirkimų procedūras dėl naujos elektroninio stebėjimo sistemos įsigijimo. Planuojama, kad modernesnės apykojės bus pradėtos naudoti 2015 m. birželio pabaigoje.
(0) 2014-11-14 55
Sudraskyti didžiausią pasaulyje internetinį narkotikų prekybos tinklą užsimoję JAV slaptieji agentai jo šerdį – serverius – aptiko Lietuvoje.
(2) 2014-05-14 16
„Balticum TV“ laida „Reidas“ gavo unikalią vaizdo medžiagą iš Marijampolės, kurią atsiuntė Raimundas Ž., neabejingas saugaus eismo problemoms Lietuvoje.
(3) 2014-05-01 2
Jei galvojate, kad apie tai, ką „googlinate“, žinote tik jūs, pagalvokite iš naujo. Ypač tada, jeigu rengiatės kažkam padaryti galą... Šie keli žmogžudžiai, prieš susidorodami su savo aukomis arba ką tik po nusikaltimo, nusprendė informacijos paieškoti internete – jų „Google“ paieškoje įrašytos frazės teisme tapo vienu iš lemiamų įkalčių.
(0) 2014-04-14 4
Šiuolaikinės ryšio technologijos suteikia itin didelių galimybių teisėsaugos pareigūnams nuolat sekti juos dominančių asmenų buvimo vietą. Dažniausiai tam net nereikia brangiai kainuojančio operatyvinio stebėjimo: pakanka, kad žmogus su savimi nešiojasi mobilųjį telefoną, o teisėjas yra sankcionavęs „tyliųjų SMS“ naudojimą.
(4) 2013-09-05 0
Jungtinės Valstijos nešnipinėja paprastų žmonių pašto ar pokalbių telefonu, pareiškė trečiadienį prezidentas Barackas Obama, tvirtindamas, kad JAV žvalgyba renka duomenis tik specifinėse srityse.
(0) 2013-08-30 0
Praėjus keletui mėnesių po visuotinės vartotojų sekimo
programos PRISM paviešinimo, specialių posėdžių JAV
Kongrese, prezidento Barako Obamos kalbų ir kitų įdomių
įvykių, socialinis tinklas Facebook publikavo duomenis
apie šalis, iš kurių gauta daugiausia užklausų dėl
socialinio tinklo vartotojų privačių duomenų atskleidimo.
(9) 2013-08-26 0
Susivėlinę beveik trim dešimtmečiais 1984-ieji vis dėlto atėjo. Palydovų vaizdo kameromis gali būti stebimas bet kuris pasaulio kampelis, o jūsų pokalbius, susirašinėjimus ir kelionių įspūdžius socialiniuose tinkluose konspektuoja kadaise tik išgalvotas buvęs personažas Didysis brolis – dabar jis virto kūnu ir krauju, be to, už tai dar ir nemenką atlygį gauna.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos