Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Odontologija ir burnos higiena
 
 

Odontologija ir burnos higiena

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-08-02 0
„Neseniai su JAV gyvenančiais draugais išsikalbėjome, kad jie medicininių paslaugo ieško pasitikrindami gydymo įstaigos reputaciją pasaulinėje klinikų reitingavimo sistemoje GCR (Global Clinic Rating). Taip pacientai gali užsitikrinti paslaugų kokybę - jų sistemoje esančios akredituotos gydymo įstaigos yra patikrintos ir atitinka griežtus tarptautinius vertinimo kriterijus. Smalsumo vedina užsukau ir aš į šią svetainę. Paieškos sistemoje suvedžiau Lithuania (Lietuva). Pamačius paieškos rezultatus – buvau maloniai nustebinta. Lietuvos odontologijos klinikos „Denticija“ (Vilniuje ir Kaune) jau yra akredituotos GCR! Visada didžiavausi Lietuvos gydytojais ir jų darbu. Labai smagu žinoti, kad mano gydytojus vertina ne tik Lietuvoje!” – su pasididžiavimu pasakoja „Denticijoje“ besilankanti pacientė Monika ir naujiena norėjusi pasidalinti skaitytoja.
(2) 2018-01-12 21
Iš savo odontologo tikitės įvairių klausimų. „Ar dažnai valotės dantis?“ – visiškai įprastas, nors ir su įtarimu keliamas klausimas odontologo kabinete. Ar valote tarpdančius? Ar dažnai valgote saldumynus? Kas kiek laiko keičiate dantų šepetėlį? Visi šie klausimai yra visiškai normalūs. Tačiau nenustebkite, jei ateityje odontologas pradės jūsų klausinėti ir apie jūsų intymų gyvenimą.
(0) 2017-01-04 5
Jokia paslaptis, kad iš visų medikų profesijų, odontologai turi kone blogiausią reputaciją. Taip yra dėl nepaaiškinamos baimės, jaučiamos prieš apsilankymą, dėl jaudulio patirti skausmą. Kai kurie to apsilankymo vengia dėl jaučiamos gėdos, kad apsileido. Visgi, daugybė dantistų per savo karjerą yra matę daug įvairesnių ir labiau sukrečiančių situacijų, nei jūsiškė.
(0) 2016-07-05 68
Kaip jums patinka mintis, kad gendantis dantis... išsigydytų pats?
(7) 2016-03-22 41
Amos Dudley (24 m.) iš Naujojo Džersio sugalvojo neįtikėtiną būdą kaip išsitiesinti dantis vos už 60 dolerių.
(0) 2015-10-21 15
Netekusiems dantų mokslininkai greitai žada pasiūlyti alternatyvą, kuri ne tik leis ir vėl įprastai kramtyti maistą, bet ir burną palaikys švarią nuo bakterijų. Paprastai įdedant dirbtinį dantį neapsieinama be blogo skonio lipnios masės ir gipso tvarsčių. Tačiau dabar stomatologai pereina prie aukštų technologijų skaitmeninio skenavimo ir 3D spausdinimo, kurios leis pagerinti burnos higieną, rašo „New Scientist“.
(1) 2015-10-13 -6
Dantys – žmogaus vizitinė kortelė. Jų netekus prarandamas pasitikėjimas savimi ir noras šypsotis. Odontologų teigimu, šiuolaikinėje medicinoje naudojamos technologijos leidžia dantis atkurti panaudojus paties žmogaus kaulą.
(0) 2014-10-30 40
Dantų kabės paaugliams ir jaunuoliams – nemalonus ir skausmingas įrenginys burnoje. Vis dėlto jo poveikis, kaip galima įsitikinti šioje 49 sekundžių trukmės medžiagoje, yra stulbinamas – klaikiausiai išsiklaipiusius dantis paverčiantis kerinčia šypsena. Iš atskirų fragmentų sumontuotoje vaizdo medžiagoje demonstruojama, kaip 11 metų mergaitei kreivi dantys paverčiami tobulai tiesiais vos per 18 mėnesių.
(0) 2014-08-21 7
Pirmasis Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas George’as Washingtonas gerai žinojo, kas yra dantų skausmas. Pasakojama, kad per savo gyvenimą jis turėjęs ne vienus dantų protezus. Anksčiau manyta, kad bent vieni jų buvę mediniai, tačiau vėlesni duomenys nurodo kitas medžiagas.
(3) 2014-06-19 75
Londone dirbantys mokslininkai sugalvojo naują skausmo nesukeliantį dantų gydymo metodą, leidžiantį dantims sugyti savaime – nereikės nei grąžtų, nei plombų, nei nuskausminamųjų, skelbia „The Guardian“.
(6) 2014-06-02 161
Harvardo mokslininkų vadovaujama komanda rado būdą, kaip išauginti dantis. Ilgainiui išvystyta ši technologija galėtų padėti tašką tokiems dalykams kaip apnašos ar dantų skylutės ir netgi padėti pamatus kitoms regeneracinėms procedūroms kaip žaizdų gijimas.
(0) 2013-12-06 3
Ėduonies pažeistų dantų gydymui skirti gręžimo aparatai netrukus taps istorija. Jau dabar odontologai dažnai taiko ne tokius nemalonius ir ne tokius skausmingus gydymo metodus. O ateityje turėtų atsirasti profilaktikos priemonės, papildysiančios dantų šepetėlių funkcijas ir sumenkinsiančios ėduonies susidarymo šansus iki minimalių. Kokios konkrečios gydymo priemonės jau stumia dantų gręžimo aparatus iš odontologų kabinetų?
(3) 2012-09-18 0
Japonijos mokslininkai sukūrė mikroskopiškai ploną juostelę, kuri gali apsaugoti dantį nuo ėduonies, skelbia AFP.
(18) 2012-07-11 0
Išrasta nauja molekulė mūsų burnos ertmę nuo ėduonies bakterijų galbūt saugos taip, jog veikiai vizitus pas odontologus bus galima pamiršti visiems laikams. Čiliečiai Chosė Kordoba (José Córdoba) iš Jeilio universiteto ir Erichas Astudilas (Erich Astudillo) iš Čilės universiteto sukūrė molekulę, kurią pavadino „Keep 32“ („Teišlieka 32”) – su aliuzija į siekiamybę išsaugoti visus 32 dantis, informuoja „Gizmodo.com“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos