Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Opel Ampera
 
 

Opel Ampera

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2017-06-26 28
„Nissan Leaf“ - perkamiausias visų laikų elektromobilis. Bet taip ir turėjo būti - kai šis automobilis pasirodė, jis beveik neturėjo konkurentų. Tačiau dabar jų yra net keli, o „Nissan“ nesiruošia nusileisti. Dar daugiau - kompanija svajoja sumaišyti ir „Tesla“ popierius.
(1) 2016-10-12 49
Paryžiaus automobilių parodoje „Opel“ Europos rinkai pristatė elektra varomą „Ampera-e“. Besidomintys elektromobiliais, matyt, žinos, jog „General Motors“ šį automobilį JAV pristatė dar sausio mėnesį. Tiesa, Amerikoje produktas yra pakrikštytas „Chevrolet Bolt“ vardu. Tačiau įdomiausia, kad gamintojas automobilį pirmą kartą parodė ne Detroito automobilių parodoje, o CES parodoje Las Vegase. Manau, tai daug pasako apie auditoriją, kuri šiuo metu domisi elektromobiliais.
(5) 2016-08-29 20
Spalio 1–16 dienomis lankytojams duris atversiančioje tarptautinėje Paryžiaus automobilių parodoje „Opel“ iš naujo pristatys elektrinį mobilumą, skelbiama Vokietijos gamintojo pranešime žiniasklaidai. Elektromobilis „Opel Ampera-e“ bus pirmą kartą pristatytas viešai.
(9) 2014-07-24 10
Liūdnos žinios iš „Opel“ stovyklos. Vokiečiai planuoja nebetęsti unikalaus „Ampera“ modelio gamybos. Šis ekologiškas ir ekonomiškas automobilis yra „Chevrolet Volt“ modelio brolis dvynys. Manoma, kad po dviejų metų, atnaujinus „Chevrolet Volt“ modelį, „Opel Amperos“ nebeliks. „General Motors“ koncerno vadovybė neplanuoja kurti analogo su „Opel“ ženklu.
(6) 2013-04-05 0
Elektromobilis „Chevrolet Volt“, turintis techninį „dvynuką“ „Opel Ampera“, jau parduodamas porą metų, tad gamintojai paskelbė keletą faktų apie šio automobilio vartojimo ypatumus.
(8) 2012-12-05 16
Dauguma automobilių gamintojų meluoja skelbdami savo gaminamų automobilių degalų sąnaudas šimtui kilometrų. Tai paaiškėjo po Vokietijos leidinio “Auto Bild” atlikto tyrimo.
(2) 2011-09-09 0
Praėjusį mėnesį Hagoje, Olandijoje, vykusiame tarptautiniame „Opel Ampera“ pristatyme žiniasklaidai, daugiau nei 1000 žurnalistų turėjo galimybę anksčiau oficialaus pristatymo pakliūti į elektromobilio vidų.
(10) 2011-09-02 3
„Opel Ampera“ buvo apdovanota penkiomis saugumo žvaigždutėmis, kurias skiria nepriklausoma organizacija „Euro NCAP“ (Europos naujų automobilių bandymų programa). Tai pirmasis Europos gamintojo elektromobilis, gavęs maksimalų saugumo įvertinimą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos