Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Organizuotos kibernetinės atakos ir jų tendencijos
 
 

Organizuotos kibernetinės atakos ir jų tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-11-07 0
Pramoninio šnipinėjimo tradicijos kuriamos jau kelis šimtus metų, tačiau pastaruoju metu šio „amato“ lydere ir inovatore tapo Kinija.
(3) 2011-08-04 0
Saugumo ekspertai nustatė iki šiol didžiausią istorijoje kibernetinių puolimų kampaniją – jai priskiriami infiltravimaisi į 72 organizacijų, taip pat Jungtinių tautų organizacijos ir Tarptautinio olimpinio komiteto bei įvairių valstybių vyriausybių ir bendrovių, vidinius tinklus, skelbia guardian.co.uk.
(0) 2011-07-28 0
Kompiuterinio saugumo kompanijos „Imperva“ atliktas tyrimas parodė, kad interneto svetaines vidutiniškai bandoma atakuoti 27 kartus per valandą, arba maždaug kas dvi minutes.
(12) 2011-06-16 0
Programišių grupė „Lulz Security“ teigia, kad jai pavyko įsilaužti į CŽV tinklą. Kompiuteriniai įsilaužėliai pareiškė, kad į Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) oficialų tinklalapį įsibrauti jiems pavyko trečiadienį, birželio 15 dieną, praneša BBC.
(20) 2011-06-02 0
Praėjusią savaitę atremtas mėginimas įvykdyti kibernetinį išpuolį prieš svarbiausią Pentagono tiekėją „Lockheed Martin“ paskatino naujas diskusijas apie JAV Gynybos Departamento siekį taikyti naujus kovos su kibernetinių atakų organizatoriais iš užsienio šalių būdus. Naujoje 30 psl. apimties kibernetinėje strategijoje Pentagonas kiber-išpuolius iš užsienio šalių traktuos kaip karinį aktą, į kurį gali būti atsakoma kariniais veiksmais.
(0) 2011-04-26 0
Kasmetinė IBM interneto ir IT saugumo ataskaita „X-Force Trend & Risk Report” parodė, kad praėjusiais metais vartotojai susidūrė su iki šiol neregėtomis interneto grėsmėmis. Ekspertų teigimu, kasmet jos darosi vis sudėtingesnės ir sugeba apeiti net patikimas apsaugos programas.
(3) 2011-04-12 0
Kasmet viso pasaulio kompanijos patiria apie 1 trilijoną dolerių nuostolių dėl nusikaltimų elektroninėje sferoje, susijusių su slaptos informacijos nutekėjimu bei išlaidomis patirtos žalos likvidavimui, rašo „MarketWatch“, cituodamas stambaus antivirusinių programų gamintojo „McAfee“ žodžius.
(11) 2011-01-20 0
2007 metų balandį Estija tapo pirmąja šalimi pasaulyje, kuri patyrė kibernetinį karą. Vyriausybės, finansų ir žiniasklaidos kompanijų kompiuteriai buvo paralyžiuoti atakų, kurios, pasak valdžios atstovų, kilo iš Rusijos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos