Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Organizuotos kibernetinės atakos ir jų tendencijos
 
 

Organizuotos kibernetinės atakos ir jų tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-07-11 0
Didžiosios Britanijos žvalgybos ataskaitoje sakoma, jog užsienio šalys samdo kompiuterinius įsilaužėlius atakoms prieš jų priešus rengti, ir ši tendencija kelia itin didelį nerimą.
(8) 2013-06-07 0
Kibernetinio saugumo būklė Lietuvoje nepatenkinama, būtina, kad už jį būtų atsakinga viena institucija, sako specialistai ir politikai.
(0) 2013-06-06 0
Raudonoji Brigada (redBrigade) * nusprendė, kad atėjo laikas smogti „Washington mutual“ ** bankui, kuris, jo supratimu, buvo nei daugiau, nei mažiau kaip laisvų pinigų tiekėjas. Iš tiesų bankas jau nuo 1983 m. buvo praradęs mutual *** statusą, o jo valdytojas buvo paskelbęs, jog šią garbingą instituciją iš sietlo jis ketina paversti bankininkystės „Wal-mart“ **** .
(2) 2013-05-31 0
Pastarosiomis dienomis didelio žiniasklaidos dėmesio sulaukusios kibernetinės atakos vadinamos programišių treniruote prieš rimtą puolimą. Saugumo specialistai sutinka, kad šalis sulauks didesnio dėmesio pirmininkavimo ES laikotarpiu, bet atmeta skambius pareiškimus, esą šios atakos – precedento Lietuvoje neturintis reiškinys.
(2) 2013-05-31 1
Norite surengti DDoS ataką? Turėti savo virusą ar net „botnet“ tinklą? Išplatinti milijonus šlamštlaiškių ar SMS žinučių? Prašom – visa tai nėra taip brangu, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tiesa, lengva nebus.
(5) 2013-05-29 0
Ataskaitoje, kuri buvo parengta Pentagono karininkams, JAV vyriausybės nariams bei gynybos pramonės atstovams, nurodoma, kad didelę dalį slaptų JAV ginkluotės brėžinių galėjo išvogti programišiai iš Kinijos.
(0) 2013-05-24 0
2000 metų vasarį tuomet itin populiarus paieškų variklis „Yahoo“ 2-3 valandas buvo neprieinamas vartotojams iš viso pasaulio. Dar tą pačią ir kelias artimiausias dienas sutriko buy.com, „eBay“, CNN, „Amazon“, „ZDNet“, „E*trade“ ir „Datek“ svetainių veikla. Visi tinklalapiai buvo nepasiekiami nuo pusvalandžio iki 3 valandų.
(8) 2013-05-11 0
Kinija trečiadienį apkaltino JAV dėl nesantaikos skleidimo tarp Kinijos ir jos kaimynių po to, kai Pentagonas paskelbė, kad Pekinas šnipinėja, norėdamas sumoderninti šalies kariuomenę, ir pavadino Vašingtoną „tikra kibernetinių atakų imperija“, skelbia „Reuters“.
(0) 2013-05-08 0
JAV tvirtina, kad Kinijos valdžia ir kariuomenė įsilaužia ir šnipinėja JAV valdžios kompiuterius, praneša BBC.
(12) 2013-04-14 1
Kompiuterių saugumo bendrovėje „Fortinet“ dirbantis informacinių sistemų saugumo ekspertas Guillome'as Lovet ketvirtadienį vykusioje interneto saugumo konferencijoje lankytojams aiškino, jog šiuolaikiniai kibernetiniai nusikaltėliai yra pakankamai motyvuoti, kad apeitų praktiškai visas apsaugos priemones, kuriomis savo kompiuterius bando ginti vartotojai – ypač jeigu tie vartotojai nėra eiliniai piliečiai.
(2) 2013-03-29 0
Kinijos Liaudies išlaisvinimo armija gana seniai bendradarbiauja su šalies didžiausiais universitetais, kad galėtų atlikti kibernetines atakas prieš Vakarų komercines organizacijas, o kartu apsisaugotų nuo analogiškų grėsmių iš anapus.
(15) 2013-03-23 0
Praėjusį trečiadienį iš karto keletas P. Korėjos didelių bankų ir TV transliuotojų pranešė apie laikiną savo teikiamų paslaugų sustabdymą, kadangi buvo fiksuojamos didelio masto kibernetinės atakos. Preliminariais duomenimis, puolimai buvo surengti, dalyvaujant Š. Korėjos informacinių technologijų specialistams. Visa tai nutiko iš karto po to, kai Š. Korėja oficialiai apkaltino pietų kaimyną ir ją palaikančią JAV organizuojant atakas prieš komunistinės šalies serverius.
(3) 2013-03-01 0
Du didžiausi Kinijos gynybos tinklalapiai, įskaitant Gynybos ministeriją, praėjusiais metais kas mėnesį patyrė apie 144 tūkst. kibernetinių atakų, iš kurių beveik du trečdaliai priklauso JAV, skelbia "Reuters".
(8) 2013-02-20 1
Įslaptintas Kinijos kariuomenės dalinys yra greičiausiai viena „produktyviausių kibernetinio šnipinėjimo grupių“, teigė JAV kibernetinio saugumo centras, kuriuo remiasi BBC.
(1) 2013-01-25 0
JAV prokurorai trims europiečiams pateikė kaltinimus kompiuterinio viruso, kuris visame pasaulyje užkrėtė daugiau nei milijoną kompiuterių, sukūrimu ir platinimu, informuoja BBC.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos