Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Organizuotos kibernetinės atakos ir jų tendencijos
 
 

Organizuotos kibernetinės atakos ir jų tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-12-27 4
„Kaspersky Lab“ pradeda projektą „Tikslinių atakų kronika“ (Targeted cyberattacks logbook), atspindintį informaciją apie visas sudėtingas kibernetines bendrovės išnagrinėtas operacijas. Šiuo metu „Kaspersky Lab“ sąraše – tyrimai apie 28 didžiausias tikslines atakas, tarp jų – „Red October“, „Stuxnet“, „Mask“, „Icefog“, „Regin“, „Darkhotel“ ir daugelis kitų.
(10) 2014-09-29 14
Nuotolinio bankinio aptarnavimo sistemos (NBA) visada buvo patrauklus apgavikų tikslas – „Kaspersky Lab“ reguliariai tiria su panašiomis sistemomis susijusius incidentus. Bendrovės specialistai, pasitelkę vieno tokio atvejo pavyzdį, nusprendė aprašyti atakos vykdymo mechanizmą.
(0) 2014-09-25 0
Nors tikri šūviai aidi už tūkstančių kilometrų nuo Lietuvos, Ukrainoje, tačiau šio karo aidai mūsų šalies kibernetinėje erdvėje skamba visu garsumu ir, deja, jie bus linkę tik stiprėti. Taip apie šalies kibernetinį saugumą sako KTU ekspertas profesorius Algimantas Venčkauskas.
(0) 2014-09-11 5
Programišiai įsilaužė į mažmeninės prekybos tinklo The Home Depot mokėjimų sistemą. Apie tai pranešama kompanijos puslapyje.
(7) 2014-04-03 1
Saugumo sprendimų kūrėja ESET atskleidė plataus masto kibernetinių operacijų tinklą, kuris nuo 2011 m. veikė atakuodamas „Linux“ ir „Unix“ serverius. „Windigo“ vadinamas tinklas per užkrėstus serverius pasisavindavo SSH protokolo slaptažodžius, viliodavo internautus į kenkėjiško turinio svetaines ir siuntinėjo didelius kiekius brukalų (angl. spam).
(1) 2014-04-01 1
Pamirškime vadovėliuose aprašytus ir Holivudo sukurtus džeimsus bondus, rizikuojančius gyvybėmis svetimo miesto gatvėse – dabar šnipinėjimas vyksta interneto tinkle. Tai yra viena sudėtinių šiuolaikinio kibernetinio karo dalių.
(0) 2014-03-06 0
Kol diplomatiniais būdais stengiamasi rasti konflikto sprendimą tarp Rusijos ir Ukrainos, saugumo ekspertai praneša, kad tarp Kijevo ir Maskvos vyksta kibernetiniai susidūrimai, rašo BBC.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos