Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Organizuotos kibernetinės atakos ir jų tendencijos
 
 

Organizuotos kibernetinės atakos ir jų tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-12-15 16
Praktiškai po kiekvienos didesnės kibernetinės atakos prisimenama įtempta geopolitinė situacija – Vakarai puola kaltinti visur besikišančią Rusiją, o pastaroji – užsienio žvalgybas. ESET saugumo ekspertai parengė ataskaitą „Modern Attacks on Russian Financial Institutions“ (Naujos atakos prieš Rusijos finansų įstaigas), kurioje analizuojamos atakų prieš Rusijos finansų įstaigas tendencijos ir šioje srityje besidarbuojančios kriminalinės grupės.
(0) 2016-08-24 3
Anoniminiai šaltiniai JAV federaliniame tyrimų biure CNN žurnalistams patvirtino, kad rusų programišiai bandė įsilaužti ir į Amerikos žiniasklaidos atstovų kompiuterius.
(0) 2016-05-05 8
Prieš keletą savaičių vykę kibernetiniai išpuoliai sutrikdė keliolikos strategiškai svarbių Lietuvos institucijų tinklalapius, tarp jų – ir prezidentūros bei ministerijų. Išpuoliai, kurių surengimo kaina gali siekti vos kelias dešimtis eurų, parodė, kad infrastruktūroje yra spragų, o norint jas užkamšyti prireiks laiko ir investicijų.
(0) 2016-01-07 4
Pernai gruodžio pabaigoje, Kūčių išvakarėse, apie 700 tūkstančių žmonių Ivano-Frankivsko regione Ukrainoje keletą valandų liko be elektros. Aiškėja, kad taip nutiko dėl programišių išpuolio, maža to, jie atakavo ir kitus objektus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos