Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Organizuotos kibernetinės atakos ir jų tendencijos
 
 

Organizuotos kibernetinės atakos ir jų tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-05-19 39
Šiaurės Korėja jau surengė ne vieną branduolinio ginklo bandymą. Bet kadangi šalis itin nuskurdusi, kyla logiškas klausimas, iš kur tiems bandymams lėšos – juk reikia milijonų. Ekspertai teigia, kad bent dalis pinigų „uždirbama“ plėšiant bankus internete, rašo „The Daily Beast“.
(0) 2017-01-04 38
Aleksandras Viarija manė, kad jo darbas – ginti Rusijos institucijas ir žmones nuo kibernetinių atakų. Bet tada vyriausybė jo paprašė pakeisti požiūrį ir pereiti į puolimą. 33 metų barzdočius programuotojas A. Viarija – vienas elitinės Kremliaus programišių armijos narių, rašo „The New York Times“.
(3) 2017-02-03 18
Britanijos premjerė Theresa May po susitikimo su Amerikos prezidentu kalbėjo, kad NATO dabar turi kovoti su dviem priešais – terorizmu ir kibernetiniais nusikaltimais. Europos Sąjungos užsienio reikalų įgaliotinės Fredericos Mogerini tarnyba konstatavo, kad Rusijos kibernetinės atakos ir dezinformacijos srautai yra Kremliaus valstybinės politikos dalis, nukreipta prieš ES ir jos lyderius, o tikslas – suskaldyti bendriją.
(0) 2017-04-10 15
Rusijos programišių 2014 metais vykdytas išpuolis prieš viešas JAV Valstybės departamento kompiuterių sistemas buvo kur kas agresyvesnis, nei buvo skelbta iki šiol – vienas JAV pareigūnas šiuos veiksmus apibūdino kaip „kirstynes“, rašo „Ars Technica“, remdamasi „The Washington Post“ reportažu.
(0) 2017-01-03 7
Vermonto valstijos komunalinės įstaigos sistemoje buvo aptikta su Rusijos programišių atakomis siejama programa, o šis faktas, galbūt, atskleidžia JAV elektros tinklų pažeidžiamumą, penktadienį pranešė dienraštis „The Washington Post“.
(0) 2017-06-13 4
Kibernetinėms atakoms pasaulyje siejant vis didesnį chaosą, informacinių technologijų milžinė „Microsoft“ ir nepriklausomi ekspertai ragina sukurti naują pasaulinę nevyriausybinę organizaciją, kurios darbas būtų demaskuoti internetinius įsilaužėlius.
(3) 2017-06-17 3
Programišiai, sietini su Rusijos vyriausybinėmis organizacijomis, sukūrė kibernetinį ginklą, kuris gali tapti pačia kenksmingiausia istorijoje elektroninių atakų priemone – jis gali sutrikdyti elektros tinklų veikimą ir tokiu būdu sukelti visišką chaosą kasdieniame ištisų valstybių gyvenime, rašo washingtonpost.com.
(1) 2017-04-08 -12
„Security Analyst Summit“ konferencijoje „Kaspersky Lab“ papasakojo apie kibernetinės grupuotės „Lazarus“ veiklos tyrimo rezultatus. Tai žinoma programišių gauja, tariamai atsakinga už 81 mln. JAV dolerių vagystę iš Bangladešo banko 2016 m. – incidentas tapo viena didžiausių kibernetinių vagysčių per visą istoriją. Per ilgiau nei metus trukusį tyrimą ekspertams pavyko detaliai išnagrinėti grupuotės metodus ir instrumentus bei sustabdyti mažiausiai dvi naujas didelių sumų vagystes iš finansinių institucijų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos