Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Organizuotos kibernetinės atakos ir jų tendencijos
 
 

Organizuotos kibernetinės atakos ir jų tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(20) 2011-06-02 0
Praėjusią savaitę atremtas mėginimas įvykdyti kibernetinį išpuolį prieš svarbiausią Pentagono tiekėją „Lockheed Martin“ paskatino naujas diskusijas apie JAV Gynybos Departamento siekį taikyti naujus kovos su kibernetinių atakų organizatoriais iš užsienio šalių būdus. Naujoje 30 psl. apimties kibernetinėje strategijoje Pentagonas kiber-išpuolius iš užsienio šalių traktuos kaip karinį aktą, į kurį gali būti atsakoma kariniais veiksmais.
(15) 2013-03-23 0
Praėjusį trečiadienį iš karto keletas P. Korėjos didelių bankų ir TV transliuotojų pranešė apie laikiną savo teikiamų paslaugų sustabdymą, kadangi buvo fiksuojamos didelio masto kibernetinės atakos. Preliminariais duomenimis, puolimai buvo surengti, dalyvaujant Š. Korėjos informacinių technologijų specialistams. Visa tai nutiko iš karto po to, kai Š. Korėja oficialiai apkaltino pietų kaimyną ir ją palaikančią JAV organizuojant atakas prieš komunistinės šalies serverius.
(14) 2019-04-30 20
Šiaurės Korėjos vadovas Kim Jong-unas didžiuojasi šia elitine programišių komanda, kuri dar yra žinoma, kaip „APT 38“. Ir to priežastis gana paprasta – per praėjusius metus jiems pavyko iš internetinių bankų ir kriptovaliutų keityklų pavogti 1 milijardą dolerių.
(12) 2011-06-16 0
Programišių grupė „Lulz Security“ teigia, kad jai pavyko įsilaužti į CŽV tinklą. Kompiuteriniai įsilaužėliai pareiškė, kad į Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) oficialų tinklalapį įsibrauti jiems pavyko trečiadienį, birželio 15 dieną, praneša BBC.
(12) 2019-01-05 80
Pirmadienį, Naujųjų Metų išvakarėse, kompiuterinių įsilaužėlių grupė paskelbė apie duomenų vagystę, kuri gali gerokai sukrėsti visą pasaulį.
(12) 2013-04-14 1
Kompiuterių saugumo bendrovėje „Fortinet“ dirbantis informacinių sistemų saugumo ekspertas Guillome'as Lovet ketvirtadienį vykusioje interneto saugumo konferencijoje lankytojams aiškino, jog šiuolaikiniai kibernetiniai nusikaltėliai yra pakankamai motyvuoti, kad apeitų praktiškai visas apsaugos priemones, kuriomis savo kompiuterius bando ginti vartotojai – ypač jeigu tie vartotojai nėra eiliniai piliečiai.
(11) 2011-01-20 0
2007 metų balandį Estija tapo pirmąja šalimi pasaulyje, kuri patyrė kibernetinį karą. Vyriausybės, finansų ir žiniasklaidos kompanijų kompiuteriai buvo paralyžiuoti atakų, kurios, pasak valdžios atstovų, kilo iš Rusijos.
(10) 2010-11-16 0
Grasinamo pobūdžio el. laišką, kuriuo reikalaujama sumokėti 3 tūkst. eurų išpirką, antraip bus „nulaužtas“ įmonės internetinis tinklalapis, gavo net kelios Lietuvos įmonės. Daliai jų pavyksta atremti programišių atakas.
(10) 2014-09-29 14
Nuotolinio bankinio aptarnavimo sistemos (NBA) visada buvo patrauklus apgavikų tikslas – „Kaspersky Lab“ reguliariai tiria su panašiomis sistemomis susijusius incidentus. Bendrovės specialistai, pasitelkę vieno tokio atvejo pavyzdį, nusprendė aprašyti atakos vykdymo mechanizmą.
(9) 2018-10-09 53
Kinų šnipai, panašu, buvo įtaisę šnipinėjimo lustus „Apple“, „Amazon“ ir kitų įmonių naudotose tarnybinėse stotyse.
(8) 2013-02-20 1
Įslaptintas Kinijos kariuomenės dalinys yra greičiausiai viena „produktyviausių kibernetinio šnipinėjimo grupių“, teigė JAV kibernetinio saugumo centras, kuriuo remiasi BBC.
(8) 2013-05-11 0
Kinija trečiadienį apkaltino JAV dėl nesantaikos skleidimo tarp Kinijos ir jos kaimynių po to, kai Pentagonas paskelbė, kad Pekinas šnipinėja, norėdamas sumoderninti šalies kariuomenę, ir pavadino Vašingtoną „tikra kibernetinių atakų imperija“, skelbia „Reuters“.
(8) 2013-06-07 0
Kibernetinio saugumo būklė Lietuvoje nepatenkinama, būtina, kad už jį būtų atsakinga viena institucija, sako specialistai ir politikai.
(8) 2010-10-11 0
Estija, JAV, Gruzija, Pakistanas, Iranas jau žino, kas yra kibernetinės atakos. Specialistai pastebi, kad jau yra galimybių pradėti ir kibernetinį karą.
(7) 2014-04-03 1
Saugumo sprendimų kūrėja ESET atskleidė plataus masto kibernetinių operacijų tinklą, kuris nuo 2011 m. veikė atakuodamas „Linux“ ir „Unix“ serverius. „Windigo“ vadinamas tinklas per užkrėstus serverius pasisavindavo SSH protokolo slaptažodžius, viliodavo internautus į kenkėjiško turinio svetaines ir siuntinėjo didelius kiekius brukalų (angl. spam).

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos