Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Organizuotos kriminalinės organizacijos
 
 

Organizuotos kriminalinės organizacijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2012-03-08 0
Lietuva – Šaltąjį karą išgyvenusi, Baltijos jūros pakraštyje esanti valstybė. 1990-aisiais išsilaisvinusi iš sovietų režimo, ši mažytė respublika tapo organizuoto nusikalstamumo Meka.“ Taip mūsų šalis pristatoma „National Geographic“ televizijos kanalo laidos „Drugs, Inc.“ parengtame reportaže.
(7) 2012-03-02 1
Pasaulyje išsikerojęs mafijos tinklas yra gerokai arčiau mūsų nei kai kuriems atrodo. Knygos „Mafijos eksportas“ autorius Francesco Forgione yra buvęs Italijos parlamentinės kovos su mafija komisijos pirmininkas. Anot jo, mafija smarkai prisideda prie pasaulinio BVP kūrimo ir, galima sakyti, vykdo kriminalinę pasaulio kolonizaciją.
(15) 2011-09-17 -1
Meksikos mieste Nuevo Laredo ant tilto buvo rasti pakabinti dviejų jaunų žmonių išniekinti kūnai. Pagrindinis žudikų tikslas – įspėti žiniasklaidos atstovus dėl Meksikos narkotikų kartelių veiksmų komentavimo internete.
(1) 2011-06-25 0
Nuo pat finikiečių jūrininkų ir graikų kolonistų laikų labiausiai trokštami ištekliai Sicilijoje buvo saulė ir vėjas. Šiandien važiuojant bet kuria šios Viduržemio jūros salos dalimi labai tikėtina užtikti vėjo jėgaines, lyg milžinai šmėkščiojančias už kalnų.
(21) 2010-01-23 0
Japonijos policija žino, kiek narių turi šios šalies mafija, vadinama jakuza - 87 tūkstančius. Turi jų pavardes, telefonų numerius. Sicilijoje ir Neapolyje policija taip pat žino kas priklauso mafijai, bet tvirtina kad ne, nes jeigu žinotų, tuoj pat suimtų. Japonijoje priešingai.
(10) 2008-11-26 0
Italijos policija, vykdydama kovos su mafija operaciją Neapolio priemiestyje, iš sulaikytųjų paėmė mobiliuosius telefonus imituojančius šaunamuosius ginklus, pranešė „Daily Telegraph“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos