Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Organų ir ląstelių persodinimo technologijos
 
 

Organų ir ląstelių persodinimo technologijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2013-12-18 1
Kinijoje darbininkui per incidentą gamykloje buvo nutraukta plaštaka. Galūnė jam buvo išgelbėta neįprastu būdu – medikai kuriam laikui ją buvo prisiuvę prie vyriškio kulkšnies.
(0) 2013-12-04 1
Mokslininkams iš Kolumbijos universiteto pirmą kartą pavyko sėkmingai žmogaus kamienines ląsteles paversti funkcionuojančiomis plaučių ir kvėpavimo takų ląstelėmis. Tikimasi, jog tai bus naujas etapas gydant plaučių ligas, parenkant vaistus, studijuojant žmogaus plaučių vystymąsi ir, galiausiai, kuriant transplantacijai tinkamus plaučių audinius. Mokslininkų atradimas pristatomas žurnale „Nature Biotechnology“.
(0) 2013-07-10 0
Bioinžinerijos pažangai lekiant septynmyliais žingsniais mokslininkai savo laboratorijose kartkartėmis bando patikrinti kur yra to, kas įmanoma ribos. O jų vaizduotę nusprendė paskatinti dizainerė Agatha Haines, sukūrusi konceptualių vaizdo įrašų apie modifikuotus organus su išskirtinėmis galimybėmis seriją – gali būti, kad ateityje tokia idėja iš tiesų bus realizuota, o žmonės bus patobulinti taip, kad nereikės širdies stimuliatorių ar kraujo krešumą mažinančių vaistų.
(3) 2013-07-04 1
Kvala Lampūre vykstančioje Tarptautinėje AIDS bendruomenės konferencijoje šiandien buvo paskelbta netikėta žinia apie du vyrus, kurie po sėkmingos kaulų čiulpų persodinimo operacijos atsikratė ŽIV viruso ir šiuo metu yra visiškai sveiki, skelbia Nature.com.
(16) 2013-07-03 2
Mokslų daktaras, neurochirurgas Sergio Canavero tiki, kad šiuolaikinės medicinos technologijos yra pakankamai pažengusios ir jau leidžia persodinti žmogui galvą, rašo „The Telegraph“.
(0) 2013-04-15 0
Biomedicinos mokslininkams iš Masačiusetso bendrosios ligoninės, Haraldo Otto laboratorijoje veikiančioje regeneracinės medicinos centre, pavyko užauginti visas savo funkcijas atliekantį inkstą ir sėkmingai transplantuoti jį į žiurkės organizmą, praneša NewScientist.com.
(0) 2013-03-20 0
Oksfordo Transplantacijos centro (D. Britanija) mokslininkų sukurtas medicininis prietaisas pirmą kartą suteikė galimybę 24 valandoms visiškai išsaugoti iš žmogaus organizmo išimtų kepenų funkcionalumą. Šis medicinos mokslo pasiekimas laikomas labai svarbiu proveržiu transplantologijoje: tikimasi, kad jis leis padvigubinti kepenų persodinimo operacijų skaičių.
(1) 2013-01-24 1
Vienas britų verslininkas, kuris dėl vėžio neteko nosies, auginasi naują – ant savo rankos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos