Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Organų ir ląstelių persodinimo technologijos
 
 

Organų ir ląstelių persodinimo technologijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2014-10-09 5
Vyrai, kuriems būtina penio rekonstrukcijos operacija, netrukus galės sulaukti organų, laboratorijoje užaugintų iš jų pačių ląstelių, tikina Veik Foresto Regeneracinės medicinos instituto mokslininkai.
(0) 2014-08-26 18
Ištisas funkcionalus organas pirmą kartą buvo išaugintas pelėse, skelbia Škotijos mokslininkai. Grupę ląstelių pavyko išvystyti į užkrūčio liauką – labai svarbią organizmo imuninės sistemos dalį.
(3) 2014-07-14 39
Kol maždaug 50 tūkst. žmonių laukia širdies transplantacijos, ji atliekama tik maždaug 5 tūkst. kasmet. Kviečiame pamatyti, kaip atrodo operacija nuo pradžios iki pabaigos.
(6) 2014-07-04 17
Amerikiečių mokslininkai sukūrė ypač mažas daleles, padedančias stabdyti intensyvų kraujavimą – šis atradimas ateityje gali tapti svarbia priemone gelbėjant gyvybes sprogimų ar avarijų aukoms.
(0) 2014-07-02 6
Harvardo medicinos mokyklos mokslininkai sukūrė metodą, kaip atšaldyti transplantacijai skirtus organus, kad juos galima būtų persodinti pacientams net ir praėjus keturioms dienoms nuo tada, kai jie buvo paimti iš donorų. Jei pasiteisins, ši technologija ženkliai padidins sėkmingų organų persodinimo operacijų skaičių visame pasaulyje, rašo „The Telegraph“.
(5) 2014-04-15 3
JAV mokslininkai pranešė apie sėkmingas pirmąsias pasaulyje dirbtinai išaugintų vaginų transplantacijas. Laboratorijoje iš pacienčių audinių ląstelių išaugintos vaginos buvo persodintos keturioms moterims, kurios dėl reto genetinio sutrikimo buvo gimusios be šio lytinio organo, pranešė britų dienraštis „The Independent“.
(0) 2014-02-07 1
Kai transplantacijos laukiantis pacientas gauna pranešimą, jog ilgai lauktas donoro organas yra parengtas, visi beprotiškai skuba atšaldytą kūno dalį laiku nugabenti į gydymo įstaigą ir žaibiškai ją paruošti operacijai. Siekiant sumažinti tokias procedūras lydintį stresą bei išlaidas, medicinos mokslininkų komanda sukūrė organų priežiūros sistemą „Organ Care System“ (OCS) – dėžutę, kuri, išlaiko organą gyvą net pašalinus iš žmogaus kūno.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos