Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Organų ir ląstelių persodinimo technologijos
 
 

Organų ir ląstelių persodinimo technologijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(17) 2012-03-01 1
Medicinos mokslų daktaras Badas Frazjė (Bud Frazier) iš Teksaso Širdies instituto (JAV) kadaise susižavėjo beprotiška idėja – „išimkime visą nefunkcionuojančią širdį velniop ir vietoj jos įstatykime… dvi turbinas. Toks mechanizmas galės varinėti kraują ne prasčiau už širdį.“ Skirtumas tas, kad tokia širdis… neplaks. Nebus pulso. O žmogus bus gyvas. Ir sveikas. Tokios fiziologijos niekas neregėjo pastaruosius 500 mln. evoliucijos metų.
(11) 2012-06-08 1
Japonų mokslininkai iš kamieninių ląstelių išaugino funkcionuojančias kepenis. Pasiekimas atveria plačias perspektyvas šių organų auginimui ir persodinimui.
(6) 2012-03-28 0
Gydytojai amerikiečiui padovanojo naują veidą – jam buvo persodinti ir nauji dantys, liežuvis bei žandikauliai. Chirurgai tvirtina, jog tai sudėtingiausia ir didžiausio masto kada nors atlikta veido transplantacijos procedūra, skelbia „Reuters“.
(4) 2012-03-07 0
Viena Turkijos ligoninė, vasario mėnesio pabaigoje paskelbė, jog pirmą kartą pasaulyje atliko keturių galūnių transplantaciją. Deja, po kelių dienų visas galūnes teko pašalinti, tačiau net ir tai neišgelbėjo paciento gyvybės.
(2) 2012-06-26 0
Japonų dizaino studija „Takram“ gavo užsakymą sukurti butelį vandeniui, kurį žmonės galėtų naudoti ateityje, ištikus hipotetinei aplinkos katastrofai. Mėgindami įsivaizduoti, kaip atrodytų kylančio jūros lygio ir atominių negandų nuniokotas pasaulis, „Takram“ inžinieriai nutarė, jog butelio idėja ne tokia aktuali ir vietoj jos pasiūlė ištisą naują implantuojamą organų sistemą, kuri leistų organizmui prarasti kuo mažiau vandens.
(1) 2012-06-11 0
Meksikos gyventojas, tapo pirmuoju pacientu Lotynų Amerikoje, kuriam buvo prisiūtos abi rankos, informuoja „The Independent“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos