Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Organų ir ląstelių persodinimo technologijos
 
 

Organų ir ląstelių persodinimo technologijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(22) 2009-09-23 0
Vokietijos bendrovė „Tutogen“ nesigarsindama verčiasi pelningu lavonų dalių verslu: Ukrainoje išoperuojami mirusiųjų kaulai ir kitos kūno dalys, o iš jų pagaminami medicinos produktai platinami visame pasaulyje. Šios įmonės rinkos apyvarta – milijardai eurų.
(19) 2009-01-28 0
Britų tyrinėtojas, Lordas Vinstonas dirbantis reproduktyvinės biologijos ligoninėje Londone pradėjo tyrimus, kurių tikslas – kiaulių organų transplantacija žmonėms.
(12) 2009-05-10 1
Kanadoje išplėtota nauja plaučių gydymo technologija gali dvigubai padidinti transplantavimo operacijoms tinkamų plaučių skaičių ir padidinti persodinimo sėkmę.
(11) 2009-04-23 0
P. Korėjos mokslininkai išvedė genetiškai pakeistą kiaulę, kurios organai gali būti naudojami žmogaus širdies ir kitų organų transplantavimo operacijoms. Genetinė modifikacija leidžia išvengti organų atmetimo pavojaus.
(8) 2009-10-29 0
Per artimiausius 2 metus turėtų būti pradėtos gimdos persodinimo operacijos, suteiksiančios viltį tūkstančiams nevaisingų moterų.
(4) 2009-01-23 0
Tokijo Universiteto (Japonija) mokslininkai iš gyvų ląstelių pagamino 5mm dydžio lėlę. Šiuo eksperimentu siekiama pademonstruoti naujo metodo, skirto trimačių gyvų biologinių struktūrų gamybai, galimybes.
(3) 2009-03-08 0
Tie, kurie į senėjimą žvelgia kaip ir bjaurų nepatogumą, savo problemoms šalinti pasitelkia plastikos chirurgus. Tačiau mažai kas žino, kad senėjimo proceso apgręžimo paslaptis gali slypėti kamieninėse ląstelėse, ir, kol likęs pasaulis diskutuoja apie moralinę šios biotechnologijos pusę, Kinija žengia į priekį ir jau pardavinėja šią technologiją kaip grožio rinkai skirtą produktą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos