Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Oro filtrai ir grynintuvai
 
 

Oro filtrai ir grynintuvai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-11-04 9
„Alfawise P2“ yra kompaktiškas, išvaizdus, labai efektyvus, palaikantis programėlę ir valdomas nuotoliniu būdu bei balso komandomis oro grynintuvas. Praėjusiais metais „Alfawise P1“ buvo beprotiškai populiarus ir dabar dar labai perkamas oro grynintuvas, tačiau naujasis „Alfawise P2“ turi akivaizdžių pranašumų.
(2) 2019-02-23 -1
„GBlife PM1232A“ – tai kompaktiškas buitinis oro grynintuvas, skirtas mažoms ir vidutinio dydžio patalpoms, kurių matmenys siekia nuo 5 iki 8 m3. Šis oro grynintuvas naudoja trijų sluoksnių filtrą ir per valandą dirbdamas maksimaliu pajėgumu išvalo 70 kubinių metrų oro. „GBlife PM1232A“ bene labiausiai garsėja itin tyliu darbo režimu, kurio metu sukuriamo garso lygis neviršija 30 dB.
(0) 2018-12-31 3
„Alfawise P1“ - kompaktiškas buitinis oro grynintuvas, skirtas mažoms ir vidutinio ploto patalpoms. Per valandą per savo trijų sluoksnių filtrą jis praleidžia 80 kubinių metrų oro, pašalindamas žiedadulkes, gyvūnų plaukelius, dulkes ir net pelėsių poras. Geriausia tai, kad šis prietaisas yra labai mažas, o jo skleidžiamas triukšmas net užmigti netrukdo. Pirkėjai džiaugiasi dingusiomis alergijomis, tyliu veikimu ir pranykusiais nemaloniais kvapais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos