Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Oro kondicionavimo sistemos
 
 

Oro kondicionavimo sistemos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-07-11 3
Orai Lietuvoje itin permainingi ir bet kuriuo šiltojo sezono metu gali nustebinti karščio banga. Dauguma automobilių (nuo 2000 metų) jau papildyti kondicionieriais. Jie malonūs ne tik vasarą, bet ir esant šaltesniems orams.
(3) 2017-06-15 32
Dažniausiai tik užklupus karščiams pastebima, kad automobilio vėdinimo sistema dirba ne taip efektyviai, kaip norėtųsi. Tuomet skubama ją pripildyti freono – suslėgtų dujų, cirkuliuojančių kondicionavimo sistemoje. Kad būtų galima mėgautis gaivia vėsa, kartais to nepakanka. Gali tekti atlikti oro kondicionavimo įrangos remontą, užtaisyti nesandarias vietas ar net dezinfekuoti sistemą.
(5) 2017-02-21 -11
Kas nenorėtų, kad automobilis mažiau sunaudotų kiek įmanoma mažiau kuro? Vienas smulkus pokytis galbūt ir nepakeis kuro sąskaitų, tačiau pritaikius kelis patarimus, galėsite sumažinti išlaidas. Autoserviso „BOSCH“ Vilniuje direktorė Loreta Pupiuvienė dalinasi pagrindiniais patarimais, kurie galėtų padėti jums sutaupyti.
(8) 2016-09-12 14
Per didžiausius karščius kondicionieriai arba bent jau atviri langai ne vieną gelbėja nuo visiško perkaitimo, tačiau kartais už tai sumokame kitą kainą.
(2) 2016-05-24 1
Visi žinome, kaip svarbu tinkamai prižiūrėti bei rūpintis vienomis svarbiausių automobilio dalių: varikliu, stabdžiais, tepalais, padangomis ir t.t. Tačiau keičiantis metų laikams, o ypač artėjant vasarai, aktuali tampa dar viena automobilio dalis, kurią žiemą, rudenį ir ankstyvą pavasarį paprastai pamirštame.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos