Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Oru varomi automobiliai
 
 

Oru varomi automobiliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2015-03-23 49
Daktaro Prano Mažeikos, Klaipėdos universiteto (KU) Jūrų technikos fakulteto Mechanikos inžinerijos katedros docento, bei dviejų ketvirtakursių studentų Aurimo Paliulio ir Dovydo Lapinsko laukia įtemptas periodas – iki gegužės pradžios užbaigti konstruoti suspaustu oru varomą transporto priemonę.
(43) 2014-02-27 5
Prancūzų koncernas „Peugeot“ papasakojo apie ambicingą užmačią jau kitais metais pradėti serijinę oru varomo modelio, sukurto „Peugeot 208“ pagrindu, gamybą. Įdomiausia tai, kad suslėgto oro sistemą bus galima montuoti visuose kituose įprastiniuose automobiliuose su vidaus degimo varikliais.
(20) 2012-11-09 32
Dizaineris iš Australijos Deanas Bensteadas sukūrė alternatyviu kuru varomą motociklą. Tiesa, šis alternatyvusis kuras kiek kitoks, nei pastaruoju metu dažniausiai minima elektra. Tai – paprastas oras, tik suspaustas.
(0) 2012-02-22 0
Beveik 7 iš 10 Lietuvos gyventojų (65 proc.) teigia, kad pirktų ekologišką automobilį, kuris į aplinką išmeta mažiau anglies dioksido (CO₂), jeigu būtų sudarytos palankios įsigijimo sąlygos arba automobilio kaina būtų tokia pati kaip ir aplinką labiau teršiančio.
(7) 2011-11-03 2
Transporto priemonė, varoma oru. Idėja nors ir nenauja, tačiau tebeskamba fantastiškai. Kita vertus, tam tikrų energijos nuostolių niekaip nepavyks išvengti: energijos reikės orui suslėgti. Tačiau atmetus visus skaičiavimus, tenka pripažinti, jog revoliuciją ekonomikoje sukėlusios superekologiškos oru varomo transporto priemonės pasaulyje dar niekas nepagamino. Galbūt pramoninį dizainą studijuojančio Dyno Benstedo (Dean Benstead) realus prototipas „02 Pursuit“ (02 Pers...
(5) 2008-10-02 1
Nesenai įsikūrusi Kalifornijos kompanija GIMM pristatė originalų automobilį MIIN-AER, pagamintą 1999 metų Porsche Boxster bazėje. Automobilis būtų kaip automobilis, jei ne viena įdomi „smulkmena“ – jis varomas suspaustu oru.
(16) 2008-02-22 7
Jau senokai, gal prieš gerą pusmetį mes skaitytojus supažindinome su automobiliu, kuris vietoj degalų naudoja orą ir neišskiria kenksmingų medžiagų. Tuomet tai tebuvo koncepcinis – eksperimentinis modelis. Kurį laiką viskas buvo nurimę ir dabar vėl iš naujo atgimsta kalbos apie tokius automobilius. Tik šįkart ne apie pačią unikalią idėją, bet apie serijinės gamybos pradžią. Pristatome nedidelę populiaroje žiniasklaidoje pasirodžiusių žinių (ir gandų) santrauk...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos