Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Padidinto pravažumo transportas
 
 

Padidinto pravažumo transportas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2007-08-05 0
Ką turi bendro astronomija ir automobiliai? Atrodo nieko, bet tik tol, kol kalba nepasisuka apie galingos astronominės įrangos transportavimą. Pasirodo, tokiems darbas tenka suprojektuoti netgi specializuotus gigantiškus vilkikus. Visai nesenai baigtas pirmojo iš dviejų vilkikų, skirtų ALMA (Atacama Large Millimeter/submillimeter Array) projektui įgyvendinti, testavimas ir jis jau pasiruošęs eksploatavimui.
(3) 2007-07-10 5
Jei keliai prasti arba norima "pasiardyt" po gamta - geriausia sėsti į visureigį. Jei paprasto visuregio irgi atrodo per maža, išbandykite tokius...
(1) 2007-07-10 0
Bulgarijoje sukurtas naujas visureigis, tik jis labiau panašus į didžiakojį vabalą, nei gelbėtojų mašiną. Tačiau visureigio paskirtis labai rimta - jis bus skirtas paieškos-gelbėjimo operacijoms atlikti. Įvykę pirmi eksperimentiniai bandymai maloniai nustebino specialistus - jie pažymi gana aukštą kaip tokiai mašinai patikimumo lygį.
(1) 2007-07-10 0
Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai yra kažkoks karo reikmėms skirtas robotas. Tačiau "Tank Chair" yra tiesiog sutvirtintas bekelei skirtas vežimėlis, leidžiantis visiems žmonėms su pažeistomis kojomis grįžti "atgal į gamtą". Kiekviena kėdė yra gaminama individualiai ir gali įveikti bet kokio tipo vietoves - sniegą, purvą, upelius, smėlį, žvyrą, taip pat leidžia užvažiuoti ir nuvažiuoti laiptais. Duomenys apie gaminio kainą nepateikiami, tačiau toks daikt...
(0) 2007-07-10 0
Štai tokį monstrą iš 1970 metų laidos Chevrolet Nova susikonstravo Cedar miestelio (JAV) gyventojas. Pagrindas padarytas iš prailginto Chevrolet Nova kėbulo ir originalios šasi. Daugiau techninių charakteristikų aptikti nepavyko.
Vat jei prognozės apie klimato atšilimą teisingos, gali meistras ir nespėti pasidžiauti šiuo mašiniuku.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos