Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Padidinto pravažumo transportas
 
 

Padidinto pravažumo transportas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2008-11-14 0
Nors jau mes beveik įpratome automobilių tematikoje dažniausiai publikuoti netradicinių modelių pristatymus – elektromobilius, oru varomus modelius ar tiesiog naujesnius ir „ekologiškesnius“ vidaus degimo variklių sprendimus turinčius gaminius, tačiau ši tendencija liečia ne visus gamintojus.
(8) 2008-08-06 0
Didžiausia Bob'o Dullam'o manija - pasigaminti savomis rankomis unikalią ir identišką fantastinio filmo herojaus žmogaus-šikšnosparnio - Batman'o - automobilio kopiją. Savąją 'Batmobilio' versiją jis pavadino "Tumbler". Transporto priemonėje viskas išbaigta iki smulkmenų - didžiuliai dvigubi galiniai ratai, kėbulo kampuotumas ir spalva ir panašiai. Autorius viską surinko pats nuosavame garaže. Ir jei jūs manote, jog prie tokio automobilio derėtų ir atitinkamas kostiumas,...
(17) 2008-08-04 0
Nuo šiol Neu Anspach mieste (Vokietija) gyvenantis Joachim'as Schoeneich'as apsipirkti į parduotuvę su savo šeima važiuoja... tanku. Jei tiksliau, $47376 kainuojančiu šešias tonas sveriančiu anksčiau Didžiosios Britanijos armijai priklausiusiu šarvuotu žvalgybiniu transporteriu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos