Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Padidinto pravažumo transportas
 
 

Padidinto pravažumo transportas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2011-09-26 0
Berlyne (Vokietija) gyvenantis menininkas internetiniame aukcione įsigijo japonišką vikšrinį mini savivartį ir jį „apginklavo“ 4 tūkst. vatų „garso“ arsenalu. Savo kūrinį vokietis pavadino tanku „Panzer“ (taip buvo vadinami ir Antrojo pasaulinio karo metų vokiški tankai) bei nukreipė jį prieš… virtualėjantį pasaulį.
(0) 2011-09-23 0
Vokietijos automobilių pramonės gigantas BMW pranešė, kad planuoja gaminti sportinę BMW X3 modelio versiją, kuri bus vadinama X4.
(2) 2011-06-08 0
Kam atėjo į galvą visureigiais pavadinti vien sausuma važiuoti tegebančius automobilius? Kaltų, ko gero, ieškoti neverta – vargu, ar tuomet, kai buvo pradėti gaminti pirmieji „džipai“, kas nors bent svajojo, jog automobilis iš principo galėtų važiuoti ne tik sausuma, bet ir… vandeniu.
(15) 2011-04-14 0
Latvio konstruktoriaus Kasparo Dambio sukurtas „OScar“ automobilis jau ne naujokas dykumų raliuose. Bet 2012 metų Dakaro dykumų maratonui verčiamas visiškai naujas puslapis – lenktynėms ruošiamas elektra varomas „OScar e0“ automobilis. Tai turėtų būti pirmasis elektra varomas lenktyninis automobilis Dakaro maratono istorijoje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos