Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Padidinto saugumo informacinės sistemos
 
 

Padidinto saugumo informacinės sistemos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-05-01 3
Saugumo tyrėjai atskleidė naują įsilaužimo grupę, kuri agresyviai nukreipta į sveikatos priežiūros organizacijas ir susijusius sektorius visame pasaulyje, kad galėtų vykdyti šnipinėjimą.
(3) 2018-04-19 14
Ar manote, kad duomenis iš kompiuterio galima išgauti naudojant maitinimo kabelius?
Jei ne, tada tikrai turėtumėte perskaityti apie šią technologiją.
(1) 2018-03-30 8
Sukčiavimas tapo viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, su kuriomis šiandien susiduria tiek duomenų apsaugos darbuotojai, tiek paprasti vartotojai. Apskritai, pagrindinė sukčiavimo atakos esmė yra lengvai ją atlikti ir kad užpuolikui ji būtų nebrangi. Sudėtingesniems spear-phishing ir whaling attacks išpuoliams, skirtiems konkretiems asmenims - reikia daugiau laiko pasiruošti ir tyrinėti, tačiau jie taip pat gali būti labai nebrangūs ir paprasti.
(0) 2017-07-18 2
Neseniai skaičiau apie tyrimą, kurį atlikto vienas el. pašto valdymo programinės įrangos gamintojas. Tyrimas darytas JAV, bet skaičiai aktualūs ir Lietuvai (bent jau žiūrint į proporcijas). Tyrimo metu porą mėnesių buvo fiksuojami jų klientų gaunamų laiškų kiekiai bei kas vėliau su jais buvo daroma.
(1) 2017-03-19 23
Ko gero, nėra elektroninio pašto dėžutės be nuolat ją atakuojančio „spamo“, lietuviškai – brukalų. Nors dauguma esame išsiugdę intuiciją, padedančią atskirti, kurie laiškai yra šiukšlės, visgi ši korespondencijos rūšis susilaukia daug dėmesio ir netgi yra analizių objektas.
(13) 2017-02-23 30
<em>Panašu, vien <a href="http://www.technologijos.lt/n/technologijos/it/S-57107/">lipnia juosta užklijuoti kompiuterio vaizdo kameros akutę</a> negana. Netgi prie interneto neprijungtas kompiuteri
(4) 2017-01-26 8
Kasmet vis daugėja kibernetinių įsilaužimų, pradedant įžymybėmis ir baigiant valstybiniais tinklapiais, tačiau žmonės, atrodo, vis neišmoksta pamokos apie slaptažodžių saugumą. Stebėtina, bet daugybę metų žmonės naudoja tuos pačius nesaugius slaptažodžius.
(0) 2016-09-23 11
Visuotinėje tinklų eroje ir populiarėjant duomenų saugojimui debesyse asmeninės informacijos saugumo užtikrinimas tampa ypač aktualus. Nepaisant debesų paslaugų teikėjų įtikinėjimų, kad jų serveriai yra saugūs, vartotojai turi teisę tai vertinti su sveika skepticizmo doze, nes asmens duomenų nutekėjimų jau buvo ne kartą. Būtent nerimaujantiems dėl asmens duomenų saugumo ir yra skirtas projektas „ORWL PC“, pretenduojantis į saugiausio pasaulyje asmeninio kompiuterio vardą.
(1) 2016-06-13 32
<i>Kas­dien ieš­ko­me in­for­ma­ci­jos, ren­gia­me do­ku­men­tus, nau­do­ja­mės ban­kais, ben­drau­ja­me, pra­mo­gau­ja­me… Žmo­nės tai da­ro jau ne vie­ną šimt­me­
(0) 2016-04-05 15
Bendrovė „Apricorn“ pristatė talpiausią „Aegis Secure Key 3.0“ laikmenos versiją, kuri užtikrina įrašytos informacijos aukšto lygio apsaugą.
(0) 2015-09-18 6
Išmanūs telefonai, laikrodžiai, nešiojamieji kompiuteriai, planšetės – dabar dažnas namuose turi aibę prie interneto prijungtų įrenginių, kurie gali tapti taikiniu programišiams. Kad kiekvieno jų nereikėtų saugoti, lietuvio vadovaujama JAV bendrovė sukūrė unikalų įrenginį CUJO.
(4) 2015-06-24 30
Norėjote išsiųsti elektroninį laišką vyrui, tačiau netyčia išsiuntėte viršininku? Arba vietoj draugės adreso pasirinkote anytos? Jeigu naudojatės „Gmail“, jūsų gyvenimas šiek tiek palengvės – „Google“ oficialiai pristatė laiško anuliavimo funkciją, rašo „NYtimes“.
(0) 2015-04-09 4
Biurams skirtas programinės įrangos rinkinys „IBM Verse” jau įprastas elektroninio pašto, kalendoriaus ir žinučių siuntimo paslaugas papildė naujais analitikos sprendimais. Tai leidžia vartotojams ne tik patogiai susisiekti su reikiamais žmonėmis, bet ir sparčiau rasti aktualią informaciją.
(2) 2015-01-01 48
JAV Nacionalinės saugumo agentūros (NSA) slaptieji dokumentai, nutekinti Edwardo Snowdeno, iki šiol yra studijuojami, todėl juose aptinkama vis daugiau įdomios informacijos.
(0) 2014-09-25 3
<em>Pa­sau­lyje pa­ty­liu­kais plin­ta kvan­ti­niai tink­lai. Sau­giam kvan­ti­niam ry­šiui jun­giant mies­tus, žmo­nės ga­li ben­drau­ti, bū­da­mi tik­ri, kad fi­zi­kos d

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos