Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pagalbinės automobilio valdymo sistemos
 
 

Pagalbinės automobilio valdymo sistemos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2020-02-05 2
Tikriausiai ne kartą esate girdėję apie automobilių avarijas, kuomet vairuotojas supainioja pedalus ir vietoje stabdžio nuspaudžia akceleratorių. Taip nutinka dėl įvairių priežasčių - nuovargio, patirties stokos ar išsiblaškymo. Bet ar įmanoma užkirsti kelią tokioms avarijoms? „Toyota“ mano, kad taip.
(0) 2019-01-03 8
Elektroninės automobilių saugumo sistemos yra nuostabūs išradimai. Jos gali užkirsti kelią autoįvykiui ir taip apsaugoti jus ir jūsų turtą nuo galimos žalos. Tačiau kartais atrodo, kad kai kurie automobiliai per daug kišasi į vairuotojo darbą. Tik pažvelkite, ką daro „Volvo XC40“.
(0) 2018-03-26 7
Mūsų automobiliai yra pilni naujausių technologijų, kurios padeda vairuoti. Važiuodami atbulomis ne tik žvalgomės per petį, bet ir klausomės atstumo daviklių, ekrane stebime, ką mato kameros. Išvažiavę į greitkelį apskritai galime atsipalaiduoti - automobilis pats išliks tarp linijų ir neleis persirikiuoti, jei aklojoje zonoje bus kliūtis. Tai tik pora pavyzdžių, kodėl žmonės mano, kad dabar esame prastesni vairuotojai. Bet ar tai tiesa?
(0) 2018-01-19 4
Susidaro įspūdis, kad kai kurios automobilių technologijos plėtojamos neatsižvelgiant į jokias saiko ar sveiko proto ribas. Bet kas gi sustabdys norą tobulėti? Viena iš įmonių – bendrovė „Nissan“. Praėjusią savaitę vykusioje Tarptautinėje plataus vartojimo elektronikos įrenginių mugėje (CES) šis Japonijos koncernas pristatė vadinamąją B2V, t. y. žmogaus smegenų ir transporto priemonės integraciją įgalinančią, technologiją.
(0) 2017-03-25 36
<!--Keisdami pavadinimą, įsijunkite režimą BE REDAKTORIAUS --> <p>Prieš keletą dešimtmečių automobilių saugumas užėmė aukštą poziciją klientų ir gamintojų prioritetų sąraše, o
(0) 2017-03-14 18
Ant viename iš „Volvo“ automobiliuose diegiamos technologijos „IntelliSafe“ lankstinukų puikuojasi visu greičiu į elnią lekiančio automobilio vaizdas. Tačiau, kaip teigia „Volvo“ technologijų paketo „City Safety“ kūrėjai, dėl liūdno elnio likimo baimintis neverta, nes saugumo įranga sukonfigūruota taip, kad atpažintų bet kurią automobilio kelyje išdygstančią kliūtį, pradedant dviratininkais ir baigiant stambiais gyvūnais, pavyzdžiui, elniais, briedžiais ir arkliais.
(0) 2016-12-02 15
Britų žiniasklaidoje pasirodė straipsniai, kaltinantys automobilių gamintojus nepakankamai skatinančius vairuotojus atidžiau valdyti savo transporto priemones. To priežastis – drastiškai didėjantys ir vis daugiau funkcijų atliekantys lietimui jautrūs ekranai, įrengti šiuolaikinių keturračių centrinėse konsolėse.
(5) 2016-06-25 -12
Buvę „Apple“ programinės įrangos kūrėjai norėjo patobulinti automobilių vairuotojų patirtis, tačiau visai nenorėjo kurti naujo automobilio. Businessinsider.com rašo, kad jie pristatė revoliucinę naujovę, skirtą visiems automobiliams.
(4) 2016-02-10 25
„Subaru“ pagalbinė vairavimo sistema „EyeSight“ beveik dviem trečdaliais sumažina eismo įvykių skaičių. Kaip teigiama gamintojo pranešime žiniasklaidai, tai įrodo Japonijos eismo įvykių tyrimų duomenimis ir duomenų analize pagrįsta suvestinė.
(0) 2015-05-07 16
Dar neseniai vieninteliu su žemėlapiais dirbančiu automobilio įtaisu buvo navigacinė sistema.
(0) 2015-03-29 11
Kompanija Ford pranešė, kad rinkoje pasirodys automobiliai su technologija „Intelligent Speed Limiter“, kuri leis vairuotojams nekreipti dėmesio į greitį ribojančius kelio ženklus.
(0) 2014-08-25 4
Tarpusavyje kalbantys automobiliai greitai taps realybe. Bent jau Jungtinėse Valstijose, praneša puslapis Slashgear. JAV Saugaus kelių eismo valdyba nesiruošia priešintis naujos technologijos diegimui: pastaroji leis bevieliu būdu komunikuoti kelyje esančioms transporto priemonėms.
(0) 2014-07-16 4
Praėjo 30 metų nuo tada, kai buvo pradėta elektroninių stabdžių sistemų gamyba. Nuo 1984 metų ši technologija, kuri jungia tiek ABS (antiblokavimo sistema), tiek ir ESC (elektroninės stabilumo kontrolės sistema), nuolatos tobulinama ir yra viena svarbiausių gyvybes saugančių sistemų kelyje.
(0) 2014-03-17 0
„Goodyear Dunlop Tires Europe“ Ženevos automobilių parodoje pristatė naują koncepcinę padangą, kurioje įtaisytas mikrolustas, skirtas tiesioginiam ryšiui su automobilio kompiuteriu palaikyti. Ši technologija leidžia užtikrinti geresnes automobilio savybes posūkiuose bei stabdant ir padidina stabilumą.
(1) 2014-02-04 0
JAV transporto departamentas vis labiau deda pastangas, kad ateityje funkcionuotų mašina su mašina (V2V) komunikavimo sistema. Po keleto metų eksperimentų, departamentas yra beveik pasiruošęs visiškai perkelti šią saugumo technologiją į naujus automobilius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos