Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pagalbinių įrankių ir įrangos naujienos
 
 

Pagalbinių įrankių ir įrangos naujienos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2019-07-24 -2
„Ruixin PRO III“ - tai rankinės galandimo staklės, kurios išsprendžia didžiausią ašmenų galandimo problemą - jos padeda palaikyti pakankamai tikslų kampą. Ši paprasta keturių galąstuvų sistema padės sugrąžinti aštrumą jūsų peiliams, žirklėms, smulkiems sodo įrankiams bei kaltams. Geriausia tai, kad šis daiktas yra saugus ir labai paprastas naudoti.
(0) 2017-07-20 15
Tyrinėti pasaulį iš tikrųjų yra smagu ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Ir suaugę žmonės dažnai atlieka įvairius eksperimentus, domisi, kaip pagaminti daiktai, koks yra juos supantis pasaulis. Todėl šįkart atrinkome 6 pigius, bet labai įdomius elektroninius prietaisus, kurie padės pažinti mus supančią aplinką.
(1) 2016-02-16 -1
Išmaniųjų technoloijų entuziastas iš JAV Derekas Riegeris portale „Kickstarter“ paskelbė renkantis paramą įrenginio TUSK (Telephone Utility Support Kit) gamybos finansavimui.
(3) 2015-08-11 65
Kai ketinate atrakinti savo automobilį, tikriausiai apie vagis negalvojate. O štai Samy Kamkaras tikrai galvoja. Šis saugumo technologijų ekspertas garsėja savo keistokai atrodančiais, bet bauginančiai efektyviai veikiančiais programišių įrankiais, oficialiai pristatė įrenginį, kurį jis pavadino „Rolljam“.
(0) 2014-08-05 3
Suplyšo drabužis? Norite pakeisti jo dizainą, bet nemokate siūti? Ne problema – visa tai už jus atliks rašiklį primenantis prietaisas „Fabric pen“. Jį sugalvojo kaunietė Ingrida Kazėnaitė, mananti, kad toks gaminys rinkoje gali pasirodyti per artimiausius kelerius metus.
(1) 2014-02-14 1
Lietuvos inžinerinių sprendimų įmonės „Aedilis“ įrenginys „The Vinci“ buvo apdovanotas prestižiniuose pramoninių produktų dizaino apdovanojimuose „iF product design award 2014“. Šiam unikaliam, analogo Lietuvoje neturinčiam, produktui dizainą kūrė studentas Denis Orlenok.
(2) 2011-09-08 0
Patento paraiškoje teigiama, kad tokia sistema galima stebėti sunkiai prieinamas vietas arba judesiais valdyti kompiuterį. Be to, joje rašoma: „pametus smulkų daiktą, pavyzdžiui, po sofa, žmonės paprastai kiša ranką po ja ir mėgina apčiuopomis jį surasti. Lytėjimas šiuo atveju pakeičia regą, tačiau būtų neblogai lytėjimą papildyti ir regėjimu, norint geriau pažinti sunkiai pasiekimas vietas“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos