Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Palydovas Europa
 
 

Palydovas Europa

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-03-12 36
Neseniai NASA baigė Jupiterio mėnulio Europos tinkamumo gyventi tiriamosios misijos apžvalgą. Planuojama, kad ši misija prasidės 2020 m. Dabar prasidėjo būsimojo erdvėlaivio kūrimo darbai.
(0) 2015-09-08 11
Vasaros pabaiga ir rudens pradžia dažnai yra nelabai daug naujienų pasiūlantis laikas. Šįkart irgi ne išimtis – praeitą savaitę naujienų nebuvo tiek daug, kiek įprastai. Bet tai nereiškia, kad jos neįdomios!
(5) 2015-06-19 48
"Manome, kad po lediniu Europos paviršiumi tyvuliuoja skysto vandens okeanas. O juk mes žinome, kad Žemėje visur, kur yra skysto vandens, yra ir gyvybės, - sako misijos į Jupiterio palydovą Europą mokslininkas Robertas Pappalardo. – Todėl Europa yra tas Saulės sistemos kūnas po Žemės, kuriame gyvybės egzistavimas yra labai tikėtinas."
(5) 2013-08-09 6
NASA tiki, kad vieną dieną Jupiterio palydove Europoje gyvens žmonės. Maža to, subūrė mokslininkų komandą, kuri iškeltų konkrečius uždavinius Jupiterio mėnulyje ant ledo paviršiaus nusileidusiai misijai. Projektas pristatytas žurnale "Astrobiology".
(14) 2013-05-22 1
Internete pasirodė pirmasis naujo mokslinės fantastikos filmo „Europa Report“ („Ataskaita iš Europos palydovo") anonsas. Tokie mokslo populiarinimo leidiniai kaip „Space.com“, „Popsci.com“, „io9.com“ šį filmą jau dabar vadina viena realistiškiausių kosminės kelionės ekranizacijų per pastaruosius kelerius metus.
(26) 2013-02-18 0
Gyvybės Saulės sistemoje ieškantys mokslininkai mano, kad vienas iš Jupiterio palydovų Europa, kurioje yra vandenynas, teikia daugiau vilčių nei dykumų dengiamas Marsas, į kurį dėmesį šiuo metu sutelkusi JAV vyriausybė.
(3) 2009-02-20 0
Europos kosmoso agentūra (ESA) pranešė, kad per Vašingtone vykusį susitikimą su NASA atstovais buvo priimtas sprendimas kartu rengti svarbią kosminių tyrimų misiją į Jupiterio palydovą Europą.
(9) 2009-02-12 0
Rusija planuoja paleisti kosminį zondą į Jupiterio palydovą Europą, Kosminių tyrimų institute Maskvoje surengtoje konferencijoje pareiškė instituto direktoriaus pavaduotojas Olegas Korabliovas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos