Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Papildytoji virtuali realybė automobiliuose
 
 

Papildytoji virtuali realybė automobiliuose

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-10-23 14
Babenhauzenas (Vokietija), 2018 m. spalio mėn. Technologijų kompanija „Continental“ pristatė pirmąjį spalvotą automobiliams pritaikytą papildytos realybės projekcinį ekraną, veikiantį bangolaidinių technologijų principu. Jis sukurtas drauge su „DigiLens Inc.“ kompanija iš Silicio slėnio (JAV), kuri specializuojasi holograminių projekcijų srityje.
(0) 2014-12-16 8
Tiesą pasakius, galas ne tik juodosioms dėmėms, bet ir "stoikėmis" vadinamiems automobilio langų ir stogo statramsčiams, už kurių kartais taip meistriškai sugeba pasislėpti pėstieji, dviratininkai ar kiti eismo dalyviai. "Jaguar" vairuotojams jie kelio nebeužstos – sėdintieji automobilio salone galės mėgautis panoraminiu 360° apžvalgumu.
(5) 2014-08-28 9
„Continental“ daugumai mūsų asocijuojasi su padangomis, tačiau ši kompanija kuria ir nemažai elektronikos sistemų, kurios su transporto priemonių apavu turi mažai ką bendro. Šį kartą pristatoma inovatyvi sistema, kuri pakeis anksčiau naudotą ir mažiau informacijos pateikusią pirmtakę. Minėta sistema pateiks vairuotojams visą reikiamą informaciją tiesiai ant priekinio stiklo, bet netrukdys vairuoti.
(11) 2012-11-21 7
Keio universiteto (Japonija) inžinieriai patobulino galines automobilio sėdynes ir pavertė jas perregimomis. Profesoriaus Masahiko Inami ištobulinta sistema veikia maskuojamosios optikos principu, panaudodama rekursyvų vaizdo atspindėjimą. Galinės sėdynės tampa perregimomis žiūrint iš vairuotojo perspektyvos.
(8) 2010-10-15 0
„Mitsubishi“ nuo lapkričio 1 dienos siūlo norintiems išbandyti naująjį „Outlander Sport“ automobilio modelį vairuoti jį... internetu.
(1) 2010-03-20 0
Jungtinėse Valstijose kuriama vairuotojams skirta vadinamosios „papildytos tikrovės“ (augmented reality) sistema, automobilio priekiniame stikle pateikianti virtualius perspėjimus apie galimą pavojų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos