Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Papildytosios virtualios realybės pritaikymas ir tendencijos
 
 

Papildytosios virtualios realybės pritaikymas ir tendencijos

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-07-17 -3
Kai šalyje plačiai diskutuojama apie prekybininkų pastangas visais įmanomais būdais masinti pirkėjus patraukliomis kainomis, pagal geriausias turgaus tradicijas neriant į masines derybas laike, pasauliui mūsų bėdos yra sunkiai suprantamos. Aptarnavimo kokybė ir žmogiški aspektai seniai apleido vietą antraštėse prekybos technologijoms. Nuo primityvesnių sprendimų pritaikant senesnius išradimus bendravimui su klientais ar verslo valdymo automatizavimo iki metodų mobilių technologijų pagalba aprašyti vartotojų elgesį ir geriau jų lūkesčiams pritaikyti aplinką. Net terminas technologija dažnai nebeskamba labai moderniai, nes prilygsta tik įrankiui atlikti darbą.
(0) 2015-06-23 12
Išpildyti vaikystės svajonę tapti lakūnu ar lenktynininku – kaip niekada paprasta. Tiesa, jums greičiausiai neteks pilotuoti tikro keleivinio „Boeing 737“ ar naikintuvo, tačiau pajusti skrydžio teikiamą malonumą – tikrai pavyks.
(0) 2015-02-20 13
Žinomas sportinės avalynės ir drabužių gamintojas „Nike“ užregistravo patentą, apibūdinantį naują avalynės pagal užsakymą dizaino kūrimo metodiką, naudojant papildytos tikrovės holografinę technologiją.
(2) 2014-11-23 14
Startuolio Magic Leap paslaptis po truputį aiškėja po kontroliuojamų gandų porcijų, kurias skleidžia šios kompanijos talentinga marketingo komanda.
(0) 2014-11-18 14
Gamtos įkvėpta holograminė apsipirkimų sistema „Ateities medžiotojas-rinkėjas“ (angl. Future Hunter-Gatherer) tapo tarptautinio, jau 12 kartą surengto, koncepcinių buitinių prietaisų dizaino konkurso „Electrolux Design Lab 2014“ nugalėtoja.
(0) 2014-10-08 2
Visai tikėtina, kad atvykus į saloną išbandyti naujausią Lexus automobilį, jums bus pasiūlyti užsidėti virtualios realybės šalmą, o ne atsisėsti į naujausio automobilio saloną, rašo puslapis Gizmodo.
(0) 2014-04-12 0
Visiems gerai žinoma, kas tai yra virtuali realybė, tačiau ir ji pradeda demonstruoti silpnąsias vietas, kai reikia virtualų objektą paliesti. Tiesa, kūrėjai jau ne vienerius metus dirba, kad virtualioje aplinkoje atsirastų ir realaus lytėjimo jausmas.
(0) 2013-11-13 0
Virtualus seksas nemažai daliai žmonių kartais būtų labiau priimtinas, nei realus. Galų gale, reikia pripažinti, kad pornografiją žiūri daugelis, ir visa tai neretai pakeičia „nuotykius“ realiame pasaulyje. Ar yra kokių nors technologinių kliūčių virtualiam seksui?
(9) 2013-10-04 1
Šiuolaikinių automobilių sandarai tampant vis sudėtingesne ir kompleksiškesne, kuomet dėl tarpsisteminių inovacijų taikymo pamažu nyksta ribos tarp įprastų automobilį sudarančių sistemų, serviso specialistams atsiranda poreikis turėti naują remonto žinynų rinkinį, diagnostinę įrangą, įrankius ir priemones, skirtas šiuolaikinių automobilių remontui ir techniniam aptarnavimui.
(2) 2013-09-10 0
Japonijos bendrovė „Pioneer“ sukūrė priekinio automobilio stiklo ekraną, siūlantį papildytos tikrovės ir išmaniojo telefono ryšio galimybių funkcionalumą. „NavGate HUD“ pavadinta automobilio priekinio stiklo vaizdo sistema labai panaši į šiuolaikinių naikintuvų vaizdo informacijos, projektuojamos ant priekinio stiklo, įrangą.
(2) 2013-07-27 0
Valdyti ekrane virtualius herojus bei daiktus gali bet kuris žmogus, kuris turi kontrolerį Kinect, kompanijos Nintendo konsolę, o ir „išmaniųjų“ televizorių gamintojai stengiasi neatsilikti – integruojama vis daugiau gestų atpažinimo sistemų.
(1) 2013-06-30 0
Krepšiniu, o ypač stipriausia pasaulyje lyga NBA, besidomintys aistruoliai jau aptarė svarbiausią įvykį šį mėnesį po praėjusio sezono NBA finalų - 2013 metų NBA naujokų biržą. Antrasis šaukimas, Victor‘as Oladip‘as bandė išsikirti iš visų ir viską įmažinti su išmaniaisiais „Google Glass“ akiniais.
(6) 2013-06-30 0
Universitetuose dėstytojams gana sunku suprasti, kurie studentai jo klauso, o kurie tiesiog atėjo tam, kad pasnaustų, arba tiesiog tam, kad nenukentėtų dėl praleistų paskaitų. Vis tik šią problemą galima išspręsti, pasitelkus papildytos realybės akinius.
(0) 2013-06-28 0
Įtakingas leidinys „Wall Street Journal“ visai neseniai pranešęs, jog „Google“ pagaliau „susitvarkė“ su konkurentu „Apple“ ir tapo brangiausia technologijų kompanija pasaulyje, šį kartą pateikė gandų kratinį, kuris, be jokios abejonės, kaip ir visad, atrodo labai logiškas.
(1) 2013-06-20 0
Danijoje įkurtas lietuvių programuotojų startup'as CodeUnited išleido išplėstinės realybės (angl. augmented reality) aplikaciją, skirtą artėjančiam Roskildės festivaliui - Roskilde 2013, veikiančią Android telefonuose. Tai - pirmas tokio tipo sprendimas vieno didžiausių Europos festivalių, gyvuojančio nuo 1971-ųjų, istorijoje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos