Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Papildytosios virtualios realybės pritaikymas ir tendencijos
 
 

Papildytosios virtualios realybės pritaikymas ir tendencijos

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2012-12-10 4
Skirtingai nuo kontaktinių linzių, kuriose įmontuoti LED ekranai tik pačiame centre, nauja LCD technologija, sukurta Gento universiteto ir Mikrosisteminių technologijų centro (Belgija) mokslininkų, leidžia išnaudoti visą šių komponentų paviršių.
(7) 2012-11-19 21
„Pasaulis aplink mus nėra toks, kokį jį matome“, – tokiu šūkiu buvo pristatytas „Google“ komandos sukurtas žaidimas, kuris mobiliuosius žaidimus iškėlė į visai naują lygmenį. Realybė, papildyta virtualiais iššūkiais – taip būtų galima apibūdinti naujausią „Niantic Labs“ kūrinį.
(0) 2012-10-24 0
Veidrodėli, veidrodėli, kokios spalvos drabužis man labiau tinka? Drabužių parduotuvių tinklas „Uniqlo“ turi veidrodį, kuris iš tiesų padės atsakyti į šį klausimą nepersivelkant rūbo.
(3) 2012-09-02 0
Mokslininkai sukūrė „iškreiptos realybės“ stiliaus šalmą, neleidžiantį žmogaus protui atskirti realybės nuo klastotės. Pavyzdžiui, kai žmogus žiūri kokias nors televizijos scenas dėvėdamas šalmą, jis nesugeba atskirti ar tai yra realu, ar įrašas.
(0) 2012-08-03 0
Vartotojai jau susipažino su pirmaisiais papildytos realybės žingsniais. Išmaniesiems telefonams skirtos programėlės sugeba pakeisti tikrovę ekrane, tačiau ateityje intervencija į mūsų kasdienybę bus kur kas gilesnė, rašo „Business Insider“.
(1) 2012-07-16 2
„Aš galiu būti bet kuo, kuo tik tu norėsi“, – entuziastingai teigia klientų aptarnavimo avataras, kurių penki bus sumontuoti La Guardia, JFK ir Newarko oro uostuose jau liepos mėnesį, teigia Time Techland portalas.
(3) 2012-07-09 0
Prieš porą savaičių konferencijoje „Google I/O“ buvo pristatytas veikiantis skaitmeninių akinių prototipas ir juos sukūrusi bendrovė „Google“ pareiškė, kad naujas produktas visų pirma bus skirtas įvairų verslo, pramonės bei medicinos priemonių kūrėjams. Kol kas nežinia kaip ši idėja sudomino minėtų verslo šalių atstovus, tačiau jau žinoma, kad akiniais labai susidomėjo filmų suaugusiems kūrėjai.
(8) 2012-06-29 0
Vienas iš kompanijos „Google“ įkūrėjų Sergey'us Brinas konferencijoje „Google I/O 2012“ papasakojo, kaip sekasi dirbti prie „Project Glass“ – intelektualaus nešiojamo kompiuterio, kuris atrodo kaip akiniai.
(5) 2012-05-28 0
„Google“ generalinis direktorius Larry Page‘as neseniai vykusiame renginyje Londone scenoje pasirodė dėvėdamas papildytosios realybės akinių prototipą.
(0) 2012-05-12 0
Papildytosios realybės darbo vieta pavadinimu „MirageTable“ ypatinga tuo, jog leidžia vartotojams, esantiems skirtingose vietose, dirbti kartu vienoje erdvėje ir dalintis tais pačiais virtualiais objektais.
(1) 2012-05-09 0
Kalifornijos universiteto (JAV) specialistai sukūrė neįprastą įrenginį, sujungiantį paprastą smėlio dėžę ir papildytą tikrovę (angl. augmented reality, AR).
(9) 2012-04-20 0
Paaiškėjo, kad Japonijos kompanija „Brother“ pradėjo kurti papildytos realybės akinius gerokai prieš oficialias „Google“ kalbas. „Brother“ jau šią vasarą pristatys įrenginį pavadinimu „AiRScouter“, kuris savo funkcionalumu atitinka "Project Glass" ypatumus.
(16) 2012-04-11 0
Kompanijai „Google“ paskelbus, kad jos tyrimų laboratorijose kuriami papildytosios tikrovės akiniai, internete ėmė plisti vaizdo įrašai, kuriais šaipomasi iš idėjos perkelti išmaniojo telefono funkcijas į balsu valdomus akinius.
(29) 2012-04-06 0
Kompanija „Google“ oficialiai patvirtino, kad gandais apipintas projektas „Project Glass“ iš tiesų vykdomas – jos tyrimų laboratorijose kuriami papildytosios tikrovės akiniai. Balso komandomis valdomi akiniai perkelia dalį išmaniojo telefono funkcijų į regėjimo lauką.
(2) 2012-02-29 1
Išplėstinės realybės žaidimas „Bear Care“, suprogramuotas ir pirmą kartą pristatytas lapkričio mėnesį Lietuvoje vykusiame renginyje „AppCamp“, laimėjo geriausios metų programėlės titulą Barselonoje, „Mobile World Congress“ metu surengtuose „Mobile Premier Awards 2012“ apdovanojimuose.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos