Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Papildytosios virtualios realybės pritaikymas ir tendencijos
 
 

Papildytosios virtualios realybės pritaikymas ir tendencijos

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2011-12-12 1
„New York Times“ tyrimų laboratorijoje sukurtas išmanusis veidrodis ne tik atspindi prieš jį stovintį žmogų, bet ir leidžia jam sužinoti aktualiausias naujienas, orus, situaciją už lango, keliuose bei kitą informaciją.
(5) 2011-11-12 0
Taivane išleistas pirmasis pasaulyje popierinis laikraštis, siūlantis pasinaudoti papildytos tikrovės (augmented reality, AR) teikiamomis turinio išplėtimo galimybėmis.
(8) 2011-10-31 0
AV bendrovė „Making Virtual Solid“, pasirėmusi papildytosios realybės technologija, sukūrė automobiliams skirtą 3D navigacijos sistemą, informaciją pateikiančią priekiniame lange.
(22) 2011-08-26 0
Praėjusią savaitę internete pasirodžiusioje patento paraiškoje detalizuojama informacija apie „Apple“ planus įdiegti papildytosios realybės funkciją į išmaniojo telefono vaizdo kamerą valdančią programą. Su šia naujove vartotojai ekrane galėtų matyti papildomą informaciją apie gatvių ir objektų pavadinimus, eismo maršrutus ar konkrečios vietos padėtį žemėlapyje.
(3) 2011-07-07 0
Dauguma žaidimų kompiuterių savininkų vieningai sutaria, kad „Kinect“ yra geriausias šiuo metu rinkoje parduodamas judesių daviklis pritaikytas „Xbox 360“ žaidimų konsolei. Tačiau pasirodo jis gali būti naudojamas ir su kitais įrenginiais.
(1) 2011-06-18 0
Šiandien „Microsoft“ pristatė nemokamą „Kinect“ programavimo įrankį „Kinect Software Development Kit Beta (SDK)“, skirtą nekomercinių programų ir žaidimų kūrimui. Su šiuo įrankiu „Microsoft“ atveria unikalias „Kinect“ galimybes nekomercinėms programoms, padedančioms spręsti mokslo, medicinos ar švietimo klausimus, pasinaudojant papildytosios tikrovės (angl. augmented reality) aplinka.
(0) 2011-05-17 0
Papildytoji realybė pamažu keliasi į plataus vartojimo elektronikos įrenginius. Tai demonstruoja ir nuolat augančios jau esamų gaminių panaudojimo galimybės. Vienas pavyzdžių – kompanijos „Microsoft“ sukurtas ir judesiais valdomas priedas žaidimų kompiuteriams „Kinect“, kurį viena parduotuvė sugebėjo pritaikyti drabužiams pasimatuoti virtualiu būdu.
(0) 2011-04-22 1
Nors elektroninės knygos ir jų skaitymo įrenginiai sparčiai populiarėja, prireiks ne vieno dešimtmečio, kol skaitmeninės knygos bibliotekų fonduose pakeis popierines. Tačiau papildytos tikrovės (augmented reality) technologijos jau dabar gali padėti bibliotekininkams patogiau palaikyti tvarką knygų lentynose.
(11) 2011-04-02 0
Žmonėms vis daugiau keliaujant, bendravimas intensyviai keliasi į virtualią erdvę – joje keistis informacija nesudėtinga, tačiau pajusti emocinį kontaktą daug sunkiau. Ypač nukenčia fizinio kontakto galimybės – rankų paspaudimas, apsikabinimas arba tiesiog prisiglaudimas. Štai todėl mokslininkai siekia sukurti virtualius apkabinimus, kurie leistų apkabinti žmogų per atstumą naudojant specialią įrangą.
(10) 2011-03-03 1
Dviejų vaikinų, Pauliaus Liekio ir Armino Didžioko, dėka pasaulio žiniasklaidoje kelias dienas buvo linksniuojamas Lietuvos vardas. Lietuviai P. Liekis ir A. Didžiokas užėmė pirmąją vietą mobiliųjų technologijų gamintojos „Qualcomm“ organizuotame išplėstosios realybės (angl. „augmented reality“) programuotojų konkurse.
(6) 2011-02-02 0
Po 20 metų nuo Berlyno sienos griuvimo ji vėl matoma modernių išmaniųjų telefonų ekranuose. Minėtuose telefonuose įdiegta speciali technologija, vadinama išplėstąja realybe. Mokslinės fantastikos vizija tampa tikrove.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos