Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Papildytosios virtualios realybės pritaikymas ir tendencijos
 
 

Papildytosios virtualios realybės pritaikymas ir tendencijos

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(29) 2012-04-06 0
Kompanija „Google“ oficialiai patvirtino, kad gandais apipintas projektas „Project Glass“ iš tiesų vykdomas – jos tyrimų laboratorijose kuriami papildytosios tikrovės akiniai. Balso komandomis valdomi akiniai perkelia dalį išmaniojo telefono funkcijų į regėjimo lauką.
(2) 2013-03-07 0
Naujausi linksmieji kalneliai žada išgąsdinti aštrių pojūčių ieškotojus kitaip nei anksčiau, nes šįkart jų projektavimą koordinavo ne tik inžinieriai, bet ir profesionalūs psichologai bei mokslininkai, informuoja dailymail.co.uk.
(3) 2016-04-23 45
<i><strong>Magic Leap</strong> – keistoka kompanija. Ji vadinama slapčiausiu virtualiosios (papildytosios arba sumaišytosios) realybės technologijų startuoliu, nes apie jį beveik niekas beveik
(10) 2011-03-03 1
Dviejų vaikinų, Pauliaus Liekio ir Armino Didžioko, dėka pasaulio žiniasklaidoje kelias dienas buvo linksniuojamas Lietuvos vardas. Lietuviai P. Liekis ir A. Didžiokas užėmė pirmąją vietą mobiliųjų technologijų gamintojos „Qualcomm“ organizuotame išplėstosios realybės (angl. „augmented reality“) programuotojų konkurse.
(8) 2012-06-29 0
Vienas iš kompanijos „Google“ įkūrėjų Sergey'us Brinas konferencijoje „Google I/O 2012“ papasakojo, kaip sekasi dirbti prie „Project Glass“ – intelektualaus nešiojamo kompiuterio, kuris atrodo kaip akiniai.
(0) 2013-04-25 1
Kontraceptinių priemonių gamintojo „Durex“ padalinys Australijoje pristatė naują eksperimentinį produktą saugaus sekso srityje. Tai – aukštųjų technologijų apatiniai, skirti vyrams ir moterims. Jie leidžia partneriams užsiimti virtualiu seksu. Glamonėtis, glamžytis su kitoje vietoje esančiu partneriu per išmaniojo telefono ekraną padeda speciali programėlė.
(32) 2016-07-19 10
Neseniai duodamas interviu technologijų konferencijoje Kalifornijoje, išradėjas ir verslininkas Elonas Muskas pareiškė, jog mes gyvename kompiuterinėje simuliacijoje. Iš pradžių šis teiginys pasirodė nerealus, tačiau kiek tiesos gali slypėti šio mokslininko mąstyme?
(16) 2012-04-11 0
Kompanijai „Google“ paskelbus, kad jos tyrimų laboratorijose kuriami papildytosios tikrovės akiniai, internete ėmė plisti vaizdo įrašai, kuriais šaipomasi iš idėjos perkelti išmaniojo telefono funkcijas į balsu valdomus akinius.
(8) 2011-10-31 0
AV bendrovė „Making Virtual Solid“, pasirėmusi papildytosios realybės technologija, sukūrė automobiliams skirtą 3D navigacijos sistemą, informaciją pateikiančią priekiniame lange.
(9) 2012-04-20 0
Paaiškėjo, kad Japonijos kompanija „Brother“ pradėjo kurti papildytos realybės akinius gerokai prieš oficialias „Google“ kalbas. „Brother“ jau šią vasarą pristatys įrenginį pavadinimu „AiRScouter“, kuris savo funkcionalumu atitinka "Project Glass" ypatumus.
(6) 2011-02-02 0
Po 20 metų nuo Berlyno sienos griuvimo ji vėl matoma modernių išmaniųjų telefonų ekranuose. Minėtuose telefonuose įdiegta speciali technologija, vadinama išplėstąja realybe. Mokslinės fantastikos vizija tampa tikrove.
(5) 2012-05-28 0
„Google“ generalinis direktorius Larry Page‘as neseniai vykusiame renginyje Londone scenoje pasirodė dėvėdamas papildytosios realybės akinių prototipą.
(9) 2016-07-14 -1
Prieš gerą dešimtmetį daugelis tikėjosi, jog 2016-aisiais medicina bus taip pažengusi į priekį, jog vėžys bus lengvai išgydomas, o kelionės į apgyvendintą Mėnulį bus tokios įprastos, kaip pasivažinėjimas taksi ar troleibusu. Deja, jau 2016-ieji, ir ką matome? Net ir žmonės, kuriems į nugarą stuksena ketvirta dešimtis, per miestą kulniuoja sukišę nosis į išmaniuosius įrenginius bei gaudo pokemonus. Taip, perskaitėte teisingai.
(7) 2012-11-19 21
„Pasaulis aplink mus nėra toks, kokį jį matome“, – tokiu šūkiu buvo pristatytas „Google“ komandos sukurtas žaidimas, kuris mobiliuosius žaidimus iškėlė į visai naują lygmenį. Realybė, papildyta virtualiais iššūkiais – taip būtų galima apibūdinti naujausią „Niantic Labs“ kūrinį.
(0) 2013-11-13 0
Virtualus seksas nemažai daliai žmonių kartais būtų labiau priimtinas, nei realus. Galų gale, reikia pripažinti, kad pornografiją žiūri daugelis, ir visa tai neretai pakeičia „nuotykius“ realiame pasaulyje. Ar yra kokių nors technologinių kliūčių virtualiam seksui?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos