Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Papildytosios virtualios realybės pritaikymas ir tendencijos
 
 

Papildytosios virtualios realybės pritaikymas ir tendencijos

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2012-09-02 0
Mokslininkai sukūrė „iškreiptos realybės“ stiliaus šalmą, neleidžiantį žmogaus protui atskirti realybės nuo klastotės. Pavyzdžiui, kai žmogus žiūri kokias nors televizijos scenas dėvėdamas šalmą, jis nesugeba atskirti ar tai yra realu, ar įrašas.
(0) 2014-04-12 0
Visiems gerai žinoma, kas tai yra virtuali realybė, tačiau ir ji pradeda demonstruoti silpnąsias vietas, kai reikia virtualų objektą paliesti. Tiesa, kūrėjai jau ne vienerius metus dirba, kad virtualioje aplinkoje atsirastų ir realaus lytėjimo jausmas.
(2) 2013-09-10 0
Japonijos bendrovė „Pioneer“ sukūrė priekinio automobilio stiklo ekraną, siūlantį papildytos tikrovės ir išmaniojo telefono ryšio galimybių funkcionalumą. „NavGate HUD“ pavadinta automobilio priekinio stiklo vaizdo sistema labai panaši į šiuolaikinių naikintuvų vaizdo informacijos, projektuojamos ant priekinio stiklo, įrangą.
(0) 2017-01-09 20
ASUS pagaliau pristatė labiausiai intriguojantį CES 2017 parodos išmanųjį telefoną – „ZenFone AR“. Šis prietaisas išsiskiria ne tiek techninėmis specifikacijomis, kiek pažangiais sprendimais.
(1) 2016-07-12 16
Pasaulyje daugybė žmonių vos per kelias dienas įniko į išmanių telefonų ekranus ir lakstydami po miestą ėmė ieškoti virtualių būtybių. To priežastis – naujas papildytos realybės žaidimas „Pokemon Go“, kurį sukūrė „Nintendo“ ir „Niantic Labs“.
(17) 2013-05-01 0
Šios savaitės pradžioje rašėme, jog „Google Glass“ išmaniuosius akinius varo „Texas Instruments“ suprojektuotas, dviejų branduolių „OMAP 4430” procesorius, jie turi 682MB darbinės atminties bei „Android 2.3” OS. Prireikė vos poros dienų naujai informacijai.
(1) 2011-06-18 0
Šiandien „Microsoft“ pristatė nemokamą „Kinect“ programavimo įrankį „Kinect Software Development Kit Beta (SDK)“, skirtą nekomercinių programų ir žaidimų kūrimui. Su šiuo įrankiu „Microsoft“ atveria unikalias „Kinect“ galimybes nekomercinėms programoms, padedančioms spręsti mokslo, medicinos ar švietimo klausimus, pasinaudojant papildytosios tikrovės (angl. augmented reality) aplinka.
(0) 2016-01-03 24
Tokijo universiteto mokslininkai sukūrė pirmą pasaulyje holografinę sistemą, kuri gali ne tik perduoti erdvinį daiktų vaizdą, bet ir sukurti prisilietimo iliuziją, rašo „Motherboard“.
(4) 2011-12-12 1
„New York Times“ tyrimų laboratorijoje sukurtas išmanusis veidrodis ne tik atspindi prieš jį stovintį žmogų, bet ir leidžia jam sužinoti aktualiausias naujienas, orus, situaciją už lango, keliuose bei kitą informaciją.
(7) 2008-04-21 0
Tai nėra dar vienas tradicinis kompiuterinis žaidimas ar istorines vietas atkurianti programa. Tai žymiai sudėtingesnė sistema, leidžianti maksimaliai tikroviškai pasinerti į virtualų pasaulį. Ir jei dauguma virtualių sistemų (tame tarpe ir žaidimų) turi visą eilę apribojimų, neleidžiančių įsijausti į kompiuterinį pasaulį, tai panašu, jog takelis CyberCarpet padės išspręsti šias problemas.
(1) 2016-01-02 41
Nors praėję metai buvo gausūs technologinėmis naujovėmis, panašu, kad 2016-ieji bus dar įdomesni, todėl verta sužinoti, kokių technologinių ir mokslo proveržių verta laukti šiais metais, rašo CNET.
(5) 2016-01-07 16
Technologijos dažniausiai progresuoja ne tada, kai pristatomos inovatyvios idėjos, o kai tampa pritaikomos kasdieniniame žmonių gyvenime. 2015 m. matėme daug proveržio atvejų – virtualūs asistentai įsigyveno mūsų namuose ir išmaniuosiuose telefonuose, o superkompiuteriai ėmė dirbti kalbų vertėjais ir gydyti vėžį.
(1) 2012-05-09 0
Kalifornijos universiteto (JAV) specialistai sukūrė neįprastą įrenginį, sujungiantį paprastą smėlio dėžę ir papildytą tikrovę (angl. augmented reality, AR).
(0) 2019-08-29 16
Sunku pratybose, lengva kare, taip? Įvairios simuliacijos padeda kariams įsijausti į pratybose kuriamą scenarijų, tačiau tai vis tiek primena žaidimą. Jungtinių Valstijų sausumos pajėgos jau visai greitai naudos papildytos realybės akinius, kurie priešais realius karius pastatys virtualius priešus, kurie mokysis ir reaguos kaip tikri.
(8) 2010-10-15 0
„Mitsubishi“ nuo lapkričio 1 dienos siūlo norintiems išbandyti naująjį „Outlander Sport“ automobilio modelį vairuoti jį... internetu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos