Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Papildytosios virtualios realybės pritaikymas ir tendencijos
 
 

Papildytosios virtualios realybės pritaikymas ir tendencijos

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2011-11-12 0
Taivane išleistas pirmasis pasaulyje popierinis laikraštis, siūlantis pasinaudoti papildytos tikrovės (augmented reality, AR) teikiamomis turinio išplėtimo galimybėmis.
(0) 2012-05-12 0
Papildytosios realybės darbo vieta pavadinimu „MirageTable“ ypatinga tuo, jog leidžia vartotojams, esantiems skirtingose vietose, dirbti kartu vienoje erdvėje ir dalintis tais pačiais virtualiais objektais.
(0) 2013-01-23 1
Gruodį, šventinę savaitę Vilniaus Katedros bokšte buvo įsikūręs interaktyvus 3D Kalėdų senelis. Realiuoju laiku su visais atėjusiais bendravęs, dainavęs ir netgi šokęs Kalėdų senelis – pirmasis mėginimas Lietuvoje paversti animuotą projekciją gyvu ir į aplinką reaguojančiu personažu.
(2) 2016-03-01 16
Netrukus programuotojai galės pradėti kurti programas ir žaidimus „Microsoft“ virtualios realybės akiniams „HoloLens“. Jų išskirtinis bruožas – gebėjimas integruoti kompiuterinius vaizdus į fizinę aplinką.
(3) 2012-12-10 4
Skirtingai nuo kontaktinių linzių, kuriose įmontuoti LED ekranai tik pačiame centre, nauja LCD technologija, sukurta Gento universiteto ir Mikrosisteminių technologijų centro (Belgija) mokslininkų, leidžia išnaudoti visą šių komponentų paviršių.
(0) 2017-08-25 9
Patobulinta išmaniųjų „Google“ akinių versija vadinama „Glass Enterprise Edition“ greit pasirodys prekyboje, pranešė BBC su nuoroda į naujienų tinklapį Medium.
(3) 2012-07-09 0
Prieš porą savaičių konferencijoje „Google I/O“ buvo pristatytas veikiantis skaitmeninių akinių prototipas ir juos sukūrusi bendrovė „Google“ pareiškė, kad naujas produktas visų pirma bus skirtas įvairų verslo, pramonės bei medicinos priemonių kūrėjams. Kol kas nežinia kaip ši idėja sudomino minėtų verslo šalių atstovus, tačiau jau žinoma, kad akiniais labai susidomėjo filmų suaugusiems kūrėjai.
(22) 2011-08-26 0
Praėjusią savaitę internete pasirodžiusioje patento paraiškoje detalizuojama informacija apie „Apple“ planus įdiegti papildytosios realybės funkciją į išmaniojo telefono vaizdo kamerą valdančią programą. Su šia naujove vartotojai ekrane galėtų matyti papildomą informaciją apie gatvių ir objektų pavadinimus, eismo maršrutus ar konkrečios vietos padėtį žemėlapyje.
(7) 2013-04-09 0
Vienišiams, kurie pasiilgsta malonių apkabinimų ir į ausis kuždamų meilių žodžių, Japonijos studentai rado išeitį. Jie sukūrė tokius pojūčius imituojantį paltą.
(1) 2012-07-16 2
„Aš galiu būti bet kuo, kuo tik tu norėsi“, – entuziastingai teigia klientų aptarnavimo avataras, kurių penki bus sumontuoti La Guardia, JFK ir Newarko oro uostuose jau liepos mėnesį, teigia Time Techland portalas.
(3) 2011-07-07 0
Dauguma žaidimų kompiuterių savininkų vieningai sutaria, kad „Kinect“ yra geriausias šiuo metu rinkoje parduodamas judesių daviklis pritaikytas „Xbox 360“ žaidimų konsolei. Tačiau pasirodo jis gali būti naudojamas ir su kitais įrenginiais.
(11) 2011-04-02 0
Žmonėms vis daugiau keliaujant, bendravimas intensyviai keliasi į virtualią erdvę – joje keistis informacija nesudėtinga, tačiau pajusti emocinį kontaktą daug sunkiau. Ypač nukenčia fizinio kontakto galimybės – rankų paspaudimas, apsikabinimas arba tiesiog prisiglaudimas. Štai todėl mokslininkai siekia sukurti virtualius apkabinimus, kurie leistų apkabinti žmogų per atstumą naudojant specialią įrangą.
(8) 2010-12-21 0
Nauja programa „iPhone“ telefonams „World Lens“ realiuoju laiku atpažįsta užrašuose esantį tekstą ir išverčia jį į anglų kalbą, pranešė „TechCrunch.com“.
(6) 2013-06-30 0
Universitetuose dėstytojams gana sunku suprasti, kurie studentai jo klauso, o kurie tiesiog atėjo tam, kad pasnaustų, arba tiesiog tam, kad nenukentėtų dėl praleistų paskaitų. Vis tik šią problemą galima išspręsti, pasitelkus papildytos realybės akinius.
(0) 2013-02-18 0
Praėjusios savaitės pabaigoje pasirodė virtinė paveiksliukų, kurie iš esmės pradžioje, pradedant visais gandais, neturėjo jokios prasmės, tačiau prieita išvados, jog „Samsung“ galbūt visai netoli išmaniojo laikrodžio pristatymo ir jį mes išvysime kartu su flagmanu „Galaxy IV“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos