Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Papildytosios virtualios realybės pritaikymas ir tendencijos
 
 

Papildytosios virtualios realybės pritaikymas ir tendencijos

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2013-03-07 0
Naujausi linksmieji kalneliai žada išgąsdinti aštrių pojūčių ieškotojus kitaip nei anksčiau, nes šįkart jų projektavimą koordinavo ne tik inžinieriai, bet ir profesionalūs psichologai bei mokslininkai, informuoja dailymail.co.uk.
(0) 2013-04-25 1
Kontraceptinių priemonių gamintojo „Durex“ padalinys Australijoje pristatė naują eksperimentinį produktą saugaus sekso srityje. Tai – aukštųjų technologijų apatiniai, skirti vyrams ir moterims. Jie leidžia partneriams užsiimti virtualiu seksu. Glamonėtis, glamžytis su kitoje vietoje esančiu partneriu per išmaniojo telefono ekraną padeda speciali programėlė.
(0) 2013-11-13 0
Virtualus seksas nemažai daliai žmonių kartais būtų labiau priimtinas, nei realus. Galų gale, reikia pripažinti, kad pornografiją žiūri daugelis, ir visa tai neretai pakeičia „nuotykius“ realiame pasaulyje. Ar yra kokių nors technologinių kliūčių virtualiam seksui?
(2) 2013-09-10 0
Japonijos bendrovė „Pioneer“ sukūrė priekinio automobilio stiklo ekraną, siūlantį papildytos tikrovės ir išmaniojo telefono ryšio galimybių funkcionalumą. „NavGate HUD“ pavadinta automobilio priekinio stiklo vaizdo sistema labai panaši į šiuolaikinių naikintuvų vaizdo informacijos, projektuojamos ant priekinio stiklo, įrangą.
(17) 2013-05-01 0
Šios savaitės pradžioje rašėme, jog „Google Glass“ išmaniuosius akinius varo „Texas Instruments“ suprojektuotas, dviejų branduolių „OMAP 4430” procesorius, jie turi 682MB darbinės atminties bei „Android 2.3” OS. Prireikė vos poros dienų naujai informacijai.
(2) 2013-07-27 0
Valdyti ekrane virtualius herojus bei daiktus gali bet kuris žmogus, kuris turi kontrolerį Kinect, kompanijos Nintendo konsolę, o ir „išmaniųjų“ televizorių gamintojai stengiasi neatsilikti – integruojama vis daugiau gestų atpažinimo sistemų.
(6) 2013-01-23 0
Vienas technikos entuziastas, kuris besidomi industrijos naujienomis ir žmonėmis, Niujorko miesto metro pastebėjo ypač pasaulyje garsų žmogų Sergey Briną, kuris yra žinomas dėl interneto giganto „Google“ įkūrimo. S. Brinas su savimi turėjo ne ką kitą, o „Google“ akinius.
(12) 2013-01-17 0
"Qualcomm" yra viena iš kompanijų, esančių papildytosios realybės technologijų kūrimo ir plėtojimo priešakyje. Jos mobilioji platforma "Vuforia" sudaro daugelio papildytosios realybės aplikacijų, skirtų išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, pagrindą. Vis tik kompanijos vadovui Paul Jacobs nepatinka papildytosios realybės akinių idėja, tokia kaip "Google Glass".
(7) 2013-04-29 0
Nėra jokios abejonės, jog išmanieji „Google“ akiniai „Glass“ pasižymi futuristiniu dizainu ir ypatybėmis, tačiau ar kada nors susimąstėte, kas galėtų varyti tokį įrenginį? O pasirodo, jog jo pagrindas, bent jau šiuo metu, yra 2011 metais pagamintas procesorius bei „Android 2.3” operacinė sistema.
(5) 2013-01-09 0
Praėjusių metų viduryje „Google“ pristatytas išmaniųjų akinių projektas „Project Glass“ susilaukė ypač daug dėmesio, tačiau kompanija turbūt susitaikė su tuo, jog daugelis tiesiog pasisavins šią įdomią idėją. Tą šį kartą daro kompanija „Vuzix“ su savo „M100” akiniais.
(1) 2013-06-30 0
Krepšiniu, o ypač stipriausia pasaulyje lyga NBA, besidomintys aistruoliai jau aptarė svarbiausią įvykį šį mėnesį po praėjusio sezono NBA finalų - 2013 metų NBA naujokų biržą. Antrasis šaukimas, Victor‘as Oladip‘as bandė išsikirti iš visų ir viską įmažinti su išmaniaisiais „Google Glass“ akiniais.
(53) 2013-03-04 0
Vienas „Google“ įkūrėjų, Sergejus Brinas, kalbėdamas TED konferencijoje Los Anžele užsipuolė telefonus. Telefonai, pasak pono Brino neleidžia mums natūraliai bendrauti. Jie yra nenatūralus barjeras, trikdis, kliūtis žmonėms išlaikyti įprastą kontaktą susitikus akis į akį.
(9) 2013-10-04 1
Šiuolaikinių automobilių sandarai tampant vis sudėtingesne ir kompleksiškesne, kuomet dėl tarpsisteminių inovacijų taikymo pamažu nyksta ribos tarp įprastų automobilį sudarančių sistemų, serviso specialistams atsiranda poreikis turėti naują remonto žinynų rinkinį, diagnostinę įrangą, įrankius ir priemones, skirtas šiuolaikinių automobilių remontui ir techniniam aptarnavimui.
(0) 2013-01-23 1
Gruodį, šventinę savaitę Vilniaus Katedros bokšte buvo įsikūręs interaktyvus 3D Kalėdų senelis. Realiuoju laiku su visais atėjusiais bendravęs, dainavęs ir netgi šokęs Kalėdų senelis – pirmasis mėginimas Lietuvoje paversti animuotą projekciją gyvu ir į aplinką reaguojančiu personažu.
(7) 2013-04-09 0
Vienišiams, kurie pasiilgsta malonių apkabinimų ir į ausis kuždamų meilių žodžių, Japonijos studentai rado išeitį. Jie sukūrė tokius pojūčius imituojantį paltą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos