Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Papildytosios virtualios realybės pritaikymas ir tendencijos
 
 

Papildytosios virtualios realybės pritaikymas ir tendencijos

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(53) 2013-03-04 0
Vienas „Google“ įkūrėjų, Sergejus Brinas, kalbėdamas TED konferencijoje Los Anžele užsipuolė telefonus. Telefonai, pasak pono Brino neleidžia mums natūraliai bendrauti. Jie yra nenatūralus barjeras, trikdis, kliūtis žmonėms išlaikyti įprastą kontaktą susitikus akis į akį.
(32) 2016-07-19 10
Neseniai duodamas interviu technologijų konferencijoje Kalifornijoje, išradėjas ir verslininkas Elonas Muskas pareiškė, jog mes gyvename kompiuterinėje simuliacijoje. Iš pradžių šis teiginys pasirodė nerealus, tačiau kiek tiesos gali slypėti šio mokslininko mąstyme?
(29) 2012-04-06 0
Kompanija „Google“ oficialiai patvirtino, kad gandais apipintas projektas „Project Glass“ iš tiesų vykdomas – jos tyrimų laboratorijose kuriami papildytosios tikrovės akiniai. Balso komandomis valdomi akiniai perkelia dalį išmaniojo telefono funkcijų į regėjimo lauką.
(22) 2011-08-26 0
Praėjusią savaitę internete pasirodžiusioje patento paraiškoje detalizuojama informacija apie „Apple“ planus įdiegti papildytosios realybės funkciją į išmaniojo telefono vaizdo kamerą valdančią programą. Su šia naujove vartotojai ekrane galėtų matyti papildomą informaciją apie gatvių ir objektų pavadinimus, eismo maršrutus ar konkrečios vietos padėtį žemėlapyje.
(17) 2013-02-12 0
Įtakingo leidinio „The New York Times“ žurnalistai atskleidė, jog kompanija „Apple“ vietoje išmaniųjų akinių šiuo metu bando išmaniuosius laikrodžius su lenktais ekranais. Lenkti ekranai ypač daug dėmesio susilaukė šių metų pradžioje, sausį vykusioje CES 2013 parodoje.
(17) 2013-05-01 0
Šios savaitės pradžioje rašėme, jog „Google Glass“ išmaniuosius akinius varo „Texas Instruments“ suprojektuotas, dviejų branduolių „OMAP 4430” procesorius, jie turi 682MB darbinės atminties bei „Android 2.3” OS. Prireikė vos poros dienų naujai informacijai.
(16) 2012-04-11 0
Kompanijai „Google“ paskelbus, kad jos tyrimų laboratorijose kuriami papildytosios tikrovės akiniai, internete ėmė plisti vaizdo įrašai, kuriais šaipomasi iš idėjos perkelti išmaniojo telefono funkcijas į balsu valdomus akinius.
(12) 2013-01-17 0
"Qualcomm" yra viena iš kompanijų, esančių papildytosios realybės technologijų kūrimo ir plėtojimo priešakyje. Jos mobilioji platforma "Vuforia" sudaro daugelio papildytosios realybės aplikacijų, skirtų išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, pagrindą. Vis tik kompanijos vadovui Paul Jacobs nepatinka papildytosios realybės akinių idėja, tokia kaip "Google Glass".
(11) 2011-04-02 0
Žmonėms vis daugiau keliaujant, bendravimas intensyviai keliasi į virtualią erdvę – joje keistis informacija nesudėtinga, tačiau pajusti emocinį kontaktą daug sunkiau. Ypač nukenčia fizinio kontakto galimybės – rankų paspaudimas, apsikabinimas arba tiesiog prisiglaudimas. Štai todėl mokslininkai siekia sukurti virtualius apkabinimus, kurie leistų apkabinti žmogų per atstumą naudojant specialią įrangą.
(10) 2011-03-03 1
Dviejų vaikinų, Pauliaus Liekio ir Armino Didžioko, dėka pasaulio žiniasklaidoje kelias dienas buvo linksniuojamas Lietuvos vardas. Lietuviai P. Liekis ir A. Didžiokas užėmė pirmąją vietą mobiliųjų technologijų gamintojos „Qualcomm“ organizuotame išplėstosios realybės (angl. „augmented reality“) programuotojų konkurse.
(9) 2016-12-20 26
Japonija yra krizėje, kalbant apie artimus žmonių santykius. Į darbą ir karjerą panirę jauni japonai nelinkę veltis į romantiškus santykius, arba tiesiog tam neturi laiko. O tai lemia mažesnį gimstamumą ir populiacijos mažėjimą.
(9) 2016-07-14 -1
Prieš gerą dešimtmetį daugelis tikėjosi, jog 2016-aisiais medicina bus taip pažengusi į priekį, jog vėžys bus lengvai išgydomas, o kelionės į apgyvendintą Mėnulį bus tokios įprastos, kaip pasivažinėjimas taksi ar troleibusu. Deja, jau 2016-ieji, ir ką matome? Net ir žmonės, kuriems į nugarą stuksena ketvirta dešimtis, per miestą kulniuoja sukišę nosis į išmaniuosius įrenginius bei gaudo pokemonus. Taip, perskaitėte teisingai.
(9) 2013-10-04 1
Šiuolaikinių automobilių sandarai tampant vis sudėtingesne ir kompleksiškesne, kuomet dėl tarpsisteminių inovacijų taikymo pamažu nyksta ribos tarp įprastų automobilį sudarančių sistemų, serviso specialistams atsiranda poreikis turėti naują remonto žinynų rinkinį, diagnostinę įrangą, įrankius ir priemones, skirtas šiuolaikinių automobilių remontui ir techniniam aptarnavimui.
(9) 2012-04-20 0
Paaiškėjo, kad Japonijos kompanija „Brother“ pradėjo kurti papildytos realybės akinius gerokai prieš oficialias „Google“ kalbas. „Brother“ jau šią vasarą pristatys įrenginį pavadinimu „AiRScouter“, kuris savo funkcionalumu atitinka "Project Glass" ypatumus.
(8) 2012-06-29 0
Vienas iš kompanijos „Google“ įkūrėjų Sergey'us Brinas konferencijoje „Google I/O 2012“ papasakojo, kaip sekasi dirbti prie „Project Glass“ – intelektualaus nešiojamo kompiuterio, kuris atrodo kaip akiniai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos