Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Parama tyrimams ir studijoms
 
 

Parama tyrimams ir studijoms

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2016-11-29 -6
Jau netrukus didžioji dalis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų galės visiškai nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ bei „Office 365“ programomis. „Microsoft“ pasirašė susitarimą su EDINA konsorciumu, vienijančiu didžiąją dalį šalies universitetų ir kolegijų. Jo rėmuose švietimo institucijos galės ženkliai pigiau įsigyti minėtą programinę įrangą savo darbuotojams, o studentai ja galės naudotis nemokamai.
(0) 2013-06-16 0
Lietuvių kalbos mokytojai džiaugiasi du metus trukusio Europos socialinio fondo remiamo projekto „Inovatyvios gimtosios lietuvių kalbos mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programos įgyvendinimas“ rezultatais. Projekto metu vykusiuose renginiuose naudingų žinių įgijo beveik 200 Lietuvos mokytojų, lituanistams sukurta speciali duomenų bazė.
(1) 2012-12-10 0
Vyriausybė patvirtino Valstybinę studijų, mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros 2013–2020 metų programą. Programoje išanalizuota dabartinė padėtis ir nubrėžtos gairės ateities darbams.
(0) 2012-05-12 0
Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos (LJMS) iniciatyva jau ketvirtus metus iš eilės bus išrinkti ir apdovanoti geriausių per šiuos metus apgintų magistro darbų autoriai. Pretendentus LJMS apdovanojimams už geriausius 2012 metų magistro darbus galima siūlyti nuo birželio 1 d., o laimėtojai bus pagerbti spalio mėn. istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje Kaune.
(6) 2012-03-02 0
Pernai pagal Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymą numatyta pradėti taikyti naująją kredito sampratą. Apie Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistemą (ECTS), prie kurios bando pereiti visa Europa nuo Bolonijos deklaracijos pasirašymo 1999 m., Lietuvoje vis daugiau diskutuojama iš esmės, o tam suburti Lietuvos aukštųjų mokyklų atstovai – nacionalinio projekto ekspertai – baigia ruošti rekomendacijas kokybinei kaitai. Nacionalinės reikšmės ECTS projektas ner...
(7) 2012-01-31 0
Nors ne vienas Lietuvos studentas priverstas po paskaitų uoliai dirbti, kad netektų badmiriauti, valstybė giriasi daugiau nei pusantro tūkstančio išrinktųjų kompensavusi studijų kainą.
(30) 2012-01-16 0
Visuomenėje vyrauja nuostata, kad aukštasis išsilavinimas yra raktas į geresnį gyvenimą. Baigę universitetą ar kitą aukštąją mokyklą galite lengviau užsitikrinti gerai mokamą darbą, lengviau planuoti ateitį, nekalbant apie garantiją, kad kiekvieną dieną galėsite jaustis sotus.
(0) 2011-10-21 0
Atsižvelgiant į praktiką, patobulinta valstybės lėšų už studijas grąžinimo tvarka. Iki trejų metų pratęsiamas atsiskaitymo su valstybe terminas. Taip pat patikslinti atvejai, kuriais studentas atleidžiamas nuo finansinės atsakomybės, į jų sąrašą įtraukiant atvejį, kai išėjusieji akademinių atostogų nutraukia studijas dėl ligos ar vaikų auginimo.
(0) 2011-08-24 0
Valstybės finansavimas studijoms skiriamas 385 pirmų metų rezidentams. Vyriausybės spaudos tarnyba praneša, kad valstybės finansuojamų rezidentūros studijų vietų skaičius patikslintas, siekiant užtikrinti finansavimą visiems rezidentams, įstojusiems į Sveikatos apsaugos ministerijos ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos siūlomas studijų vietas.
(0) 2011-08-18 0
Šiandien Valstybinis studijų fondas pradeda priiminėti studentų prašymus paskoloms gauti. Visi pretenduojantys į valstybės ir valstybės remiamas paskolas iki rugsėjo 26 d. turėtų pateikti prašymą-anketą fondo tinklalapyje.
(0) 2011-08-17 0
Vykdant 2009 m. balandžio mėn. priimtą mokslo ir studijų įstatymą Lietuvoje vyksta ne tik studijų sistemos, bet ir mokslinių tyrimų institutų pertvarka. Apie studijų sistemos pertvarką visuomenė diskutuoja ir vertina reformos pliusus ir minusus, bet mokslo sistemos pertvarka žinoma gerokai mažiau.
(22) 2010-11-04 0
Valstybė investuoja apie 91 mln. litų ES paramos į socialinių ir humanitarinių mokslų bei menų studijų programų atnaujinimą Lietuvos aukštosiose mokyklose, pranešė Švietimo ir mokslo ministerija.
(0) 2010-03-13 0
Lietuvos biotechnologijos kompanija „Fermentas“, eksportuojanti į 70 pasaulio šalių, kiekvieną semestrą skiria vardines stipendijas pažangiausiems Vilniaus kolegijos Cheminės analizės technologijos programos studentams.
(10) 2010-01-09 0
Biotechnologijos instituto mokslininkai džiaugiasi sėkme - Europos Sąjungos (ES) parama. 1,6 milijono eurų vertės projekto “Molekulinės biotechnologijos perspektyvos Lietuvoje: jų stiprinimas ir palaikymas europiniu mastu” (MoBiLI) finansavimą mokslininkai gavo įveikę daug konkurentų.
(18) 2010-01-05 0
Pirmą kartą Lietuvoje bus finansuojami pačių mokslininkų inicijuoti daugiamečiai tyrimai, padengiant visas jų įgyvendinimui reikalingas išlaidas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos