Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Parkai ir poilsio zonos
 
 

Parkai ir poilsio zonos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-12-15 19
Gyventi šiuolaikiniuose triukšminguose, nesaugiuose ir užterštuose miestuose nėra lengva, tačiau žmonės renkasi būtent tokį gyvenimo būdą, turintį daugiau privalumų, negu trūkumų. Kita vertus, mus supa vis daugiau išmanių daiktų, keičiančių bendravimą, darbo pobūdį, pramogas.
(0) 2015-04-24 38
Britų architektas Charlesas Jencksas stebina pasaulį savo išmone kuriant gamtovaizdžio skulptūras. Tarp jo kūrinių – ir išgražinti sodybų sklypai, ir miestų parkai.
(0) 2013-11-18 0
Pačiame Maskvos centre, Kremliaus ir Raudonosios aikštės pašonėje, suplanuota neįprasta investicija. Čia planuojama įkurti parką, jungsiantį savyje keturias dideles Rusijos ekosistemas. Tai bus pirmasis viešas miesto parkas, Rusijos sostinėje įrengtas po 50 metų pertraukos.
(0) 2012-06-28 0
Įsivaizduokite žalią parką ant pastato stogo, kuriuo galėsite pasivaikščioti. Kaip norėtumėte pavadinti šį pastatą – parku ar skulptūra, o gal du viename? Toks nuostabus pastatas – tikras šedevras – įkurtas Seule, Korėjoje. Šis naujas kompleksas priklauso EWHA Moterų universitetui, kuris yra pirmoji Korėjoje švietimo institucija skirta vien tik moterims.
(9) 2011-09-29 0
Žemės JAV miesto Niujorko Manhattano saloje – maža, todėl urbanistai pasiryžo leistis į požemius. Iki šiol šešis dešimtmečius nenaudojamą buvusio metro terminalo teritoriją jie nori paversti parku – su žaliais medžiais ir žole, internete skelbia „New York Magazine“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos