Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Parkavimo autopilotai
 
 

Parkavimo autopilotai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-01-27 10
<em>Park Ryokan viešbutyje Japonijoje atsirado šlepetės, stalai ir grindų pagalvės, kurios į vietą grįžta pačios, naudodamos Nissan sukurtą technologiją. Automobilių gamintojo naujienos p
(5) 2016-01-18 0
BMW specialiai buvo paminėta per JAV Transporto departamento sekretoriaus Anthony Foxxo spaudos konferenciją: jis pažymėjo, kad šios gamintojos savarankiško parkavimosi sistema, jau įrengta kai kuriuose vokiečių markės modeliuose už JAV ribų, yra suderinama su federaliniais įstatymais.
(0) 2016-01-13 20
Jeigu turite įsigiję elektromobilį „Tesla Model S“ ar „Model X“, tuomet jūsų laukia galbūt kiek netikėta staigmena. Nuo šiol abu šie modeliai gebės autonomiškai prisiparkuoti be vairuotojo pagalbos. Ir tai dar ne viskas.
(0) 2016-01-12 14
Vokietijos automobilių „Auto Bild“ ir kompiuterių „Computer Bild Welt“ žurnalai nuo 2013 m. rengia bendrą kasmetinį konkursą „Connected Car Award“, kuriame apdovanoja pažangiausius automobilių sprendimus ir išrenka naujoms technologijoms draugiškiausią automobilį.
(4) 2013-06-25 0
Bandymai automobilių, kurie galės savarankiškai važinėti keliuose be žmonių pagalbos, vykdomi jau seniai – kompanija Google ir stambūs automobilių pramonės žaidėjai visu tuo užsiima jau ne pirmus metus. Tačiau ar galės tokie automobiliai prisiparkuoti savarankiškai? Kompanija Volvo pagalvojo ir apie šį aspektą.
(9) 2012-05-03 1
Esate automobilio pastatymo sudėtingiausiose vietose meistras? Ko gero, pasaulyje rimtų iššūkių vis vien rastumėte. Kaip tik šią idėją eksploatuoja „Volkswagen“ padalinys Australijoje, originaliai pradėjęs reklamuoti automatinio automobilių statymo sistemą.
(6) 2011-11-18 0
Automatinių automobilių statymo sistemų „Ford Active Park Assist“ (FAPA) populiarumas gerokai viršijo koncerno specialistų prognozes. Elektroninius automobilio statymo pagalbininkus savo automobiliams užsako daugiau nei trečdalis „C-Max“ ir beveik penktadalis „Focus“ pirkėjų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos