Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Parkavimo sistemos
 
 

Parkavimo sistemos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2017-02-17 4
Ne visi vairuotojai yra linkę tai pripažinti - daugeliui yra tekę susidurti su problemomis parkuojant automobilį. Reikia gero erdvinio mąstymo ir patirties, kad mintyse tarsi ekrane be klaidų rastųsi tiksli galinės automobilio dalies padėtis. Pačiose naujausiose mašinose parkavimo galu užduotį palengvina galinio vaizdo kameros, tačiau jas nebrangiai galima susimontuoti ir į nenaują automobilį.
(0) 2015-01-07 9
Las Vegase (JAV) prasidėjusioje „CES 2015“ parodoje Vokietijos automobilių gamintojas „BMW Group“ pademonstravo naujas automobilių autonominio valdymo galimybes, kurios atvers naują puslapį kelių transporto istorijoje. Koncerno inžinieriai sėkmingai ištobulino sistemas, kurios saugiai valdo automobilį be vairuotojo pagalbos ir leidžia išvengti bet kokių susidūrimų kelyje.
(4) 2014-02-26 0
Kartais nė metro per visą tarnavimo laiką nenuriedantis veltėdis, degalų sąnaudas didinantis balastas arba tiesiog "kupra šiknoj". Žinoma, tai – atsarginis ratas. Būna, kad jo taip ir neprireikia, o būna, kad negelbsti net ir jis (nes prireikia iškart bent dviejų). Tačiau 1953 m. gamybos automobilyje "Cadillac Packard Cavalier" šis privilegijuotasis dirbo ne tik balastu, bet ir originalia bei pragmatiška automobilio parkavimo sistemos dalimi.
(0) 2013-10-09 0
Koncernas „Ford Motor Company“ savo bandymų poligone Belgijoje pristatė autonomiškai veikiančią automobilio statymo sistemą „Fully Assisted Parking Aid“ ir automatinę kliūties apvažiavimo sistemą „Obstacle Avoidance“. Kaip atrodys automobilis, kuris save pastato stovėjimo aikštelėje, galite pažiūrėti žemiau esančiame filmuke.
(0) 2012-09-13 0
JAV eksploatuojamų automobilių saugumą kuruojančios institucijos nusprendė, kad tokie papildomos įrangos komponentai, kaip galinio vaizdo kameros, turėtų tapti privaloma įranga. Pasak ekspertų, kiekvienais metais toks žingsnis leistų išgelbėti daugiau nei kelis šimtus gyvybių.
(6) 2011-11-18 0
Automatinių automobilių statymo sistemų „Ford Active Park Assist“ (FAPA) populiarumas gerokai viršijo koncerno specialistų prognozes. Elektroninius automobilio statymo pagalbininkus savo automobiliams užsako daugiau nei trečdalis „C-Max“ ir beveik penktadalis „Focus“ pirkėjų, rašoma pranešime žiniasklaidai.
(11) 2010-12-09 1
Kada automobiliai galės apsieiti be vairuotojų? Mokslininkai teigia, kad jau greitai. Belaukdami tos akimirkos, pasižiūrėkime, ką sugeba naujausios mašinos ir jose esantys kompiuteriai.
(11) 2010-05-13 0
Robotizuoto automobilio prototipas „Junior“ jau sugeba padaryti tai, kas pavyktų toli gražu ne kiekvienam vairuotojui.
(7) 2010-04-21 0
„Volkswagen Automotive Innovation Laboratory“ ir Stenfordo universiteto (JAV) specialistai pademonstravo autonominę automobilio valdymo sistemą, galinčią savarankiškai pastatyti automobilį stovėjimo aikštelėje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos