Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Parkinsono liga
 
 

Parkinsono liga

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2019-06-12 20
1973 metais moajais garsėjanti Velykų sala pasauliui pasiūlė dar vieną dovaną - rapamiciną. Šie vaistai, dar žinomi sirolimo vardu, buvo sukurti izoliavus Velykų salos dirvos bakterijas. Nors rapamicinas imuniteto slopinimui naudojamas jau kelis dešimtmečius, mokslininkai ką tik atrado dar vieną šio vaisto panaudojimo būdą - jis gali padėti kovoje su senėjimu.
(5) 2019-05-16 3
Jeigu esate vienas iš tų, kuriems buvo pašalintas apendiksas, turime jums pranešti prastą žinią. Naujausi tyrimai parodė ryšį tarp apendikso pašalinimo ir Parkinsono ligos.
(0) 2019-01-22 -1
Manoma, kad kava padeda apsisaugoti nuo Parkinsono ligos. Neseniai atlikto tyrimo metu buvo mėginama išsiaiškinti, kurie junginiai galėtų suteikti šiam gėrimui neuroprotekcinių galių. Tyrimo rezultatai galėtų paskatinti atsirasti naujiems gydymo būdams.
(0) 2018-11-07 3
Atlikus tyrimą, kuriame dalyvavo 1,7 mln. žmonių, nustatytas apendikso ir Parkinsono ligos ryšys. Tyrimo metu paaiškėjo, kad žmonės, kuriems pašalintas apendiksas, iki 25 proc. mažiau rizikuoja susirgti Parkinsono liga (priklausomai nuo gyvenamosios vietos).
(0) 2018-04-27 8
Mūsų organizmas yra sudėtinga, kompleksinė laboratorija. Įvairių cheminių elementų, įskaitant ir metalus, pusiausvyra gali lemti ne tik gerą savijautą, bet ir įvairių ligų ar sutrikimų. Ne išimtis – negalavimai, kuriuos mes įpratę sieti su psichika. Pavyzdžiui, ūmi ar nemotyvuota agresija, depresija, nuolatinis nuovargis, demencija, Parkinsono liga, Alzheimeris ir net toks vis dar paslaptingas sutrikimas kaip autizmas. Pasirodo, šias ligas ir sutrikimus gali sukelti ir apsinuodijimas sunkiaisiais metalais.
(0) 2017-12-24 9
Vartymasis per miegus gali būti ankstyvas Parkinsono ligos ir demencijos požymis, rodo naujas tyrimas.
(0) 2017-09-15 3
<em>Moks­li­nin­kai pa­ro­dė, kad tokso­plaz­mo­zė nė­ra toks ne­kal­tas su­sir­gi­mas, kaip įpras­ta ma­ny­ti, už­si­krė­ti­mas ja ga­li su­kel­ti neuro­de­ge­ne­ra
(0) 2017-07-18 29
Patarimas saugoti galvą yra toks savaime suprantamas,kad daugelis į jį nė kiek neįsiklauso. Bet visgi, kas gerina smegenų veiklą? Kaip patys galime apsaugoti savo smegenis ir protą? Ir kodėl šizofrenija prasideda tik paauglystėje?
(3) 2017-01-25 52
Mes visi norime išlikti protingi kiek įmanoma ilgiau. Tai ne tik sveikatos, bet ir didelių pasiekimų klausimas. Visgi, paskendę kasdieniuose darbuose ne visada galime tinkamai pasirūpinti savo kūnu, o kartais jį žalojame ir patys to nežinodami. Ar žinojote, kad pusryčiai sveikoms smegenims yra tiesiog būtini? Pateikiame septynis tylius smegenų sveikatos žudikus.
(3) 2016-04-08 64
Mokslininkams pavyko priartėti prie specifinio preparato, kuris gali prailginti žmogaus gyvenimą, sukūrimo.
(0) 2010-09-14 0
Galvijų akys gali atskleisti įvairių neurologinių ligų, tarp jų ir kempinligės, požymius, nustatė JAV mokslininkai.
Ajovos universiteto (JAV) specialistai tokią išvadą priėjo tirdami kaituliu – į galvijų kempinligę panašios ligos – sergančių avių tinklaines, praneša BBC.
(0) 2009-07-14 4
Mokslininkai sukūrė potencialų Parkinsono ligos gydymą ― dirbtines smegenų ląsteles, rašo MailOnline. Anot „Nature Materials“ moksliniame žurnale paskelbto tyrimo, elektrodas mėgdžioja nervinių ląstelių funkciją skleisdamas trūkstamus neuromediatorius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos