Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pašalinis vaistų poveikis
 
 

Pašalinis vaistų poveikis

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-10-12 4
Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) sveikatos priežiūros institucijoms svarstant, ar leisti „AstraZeneca“ tęsti klinikinį koronaviruso vakcinos tyrimą, išlieka esminiai klausimai apie neurologines ligas, kurias patyrė tyrimo dalyviai, gavę eksperimentinės vakcinos injekcijas.
(1) 2020-10-01 4
Tau nieko neskauda tik po mirties – yra tokia žiauri liaudies išmintis. Skausmas yra dažniausia priežastis, dėl kurios kreipiasi pagalbos mūsų piliečiai. 7 iš 10 mūsų jau esame buvę dėl to pas savo gydytoją, o iš kitų atėjusių pas jį pacientų – pusė atėjo kamuojami skausmo.
(0) 2020-03-10 3
Yra ne vienas onkologinių ligų gydymo būdas – tačiau fotodinaminė terapija, kurios metu šviesa naudojama suvėžėjusių ląstelių naikinimui, turi keistą šalutinį poveikį: po šios terapijos žmonės gali pradėti geriau matyti tamsoje.
(0) 2020-02-14 20
Nuo aukšto cholesterolio kenčiantys žmonės vartoja statinus - vaistus, kurie mažina cholesterolio koncentraciją kraujyje ir taip padeda apsaugoti žmogų nuo širdies ligų bei kitų sveikatos problemų. Tačiau dažnas statinus vartojantis žmogus kenčia nuo raumenų skausmų ir gydytojai negali paaiškinti, kodėl taip yra. Naujas Saro krašto universiteto tyrimas gali pateikti atsakymą.
(0) 2020-01-22 2
Probiotikai - tai įvairūs produktai, gerinantys žarnyno mikrofloros būklę. Juos būtina vartoti po antibiotikų kurso ar po įvairių ligų, kurios žaloja natūralias žarnyno bakterijas. Bet ar skaitote naudingą informaciją apie probiotikus?
(0) 2020-01-14 3
Ar jums yra tekę patirti rimtesnę operaciją, kuomet prireikė narkozės? Žmonės nerimauja, kad tai gali neigiamai paveikti smegenis. Bet kaip yra iš tiesų?
(0) 2019-12-23 36
Psilocibinas - tai veiklioji haliucinogeninių grybų medžiaga. Įprastai psilocibinas vartojamas rekreaciniais tikslais, tačiau mokslininkai mano, kad jis gali būti naudojamas ir kaip vaistais. Pirmoji klinikinių tyrimų stadija bent jau dabar rodo, kad tai būtų saugu.
(0) 2019-11-15 3
Puošnioji vožtė (Mitragyna speciosa) - atogrąžų visžalis medis, iš kurio išgaunamas vadinamasis kratomas (ang. Kratom) - stimuliantas, galintis sukelti ir į opioidų poveikį panašų efektą. Kratomas daug kur yra legalus, nes yra laikomas visiškai saugiu. Tačiau mokslininkai dabar tuo yra linkę abejoti.
(0) 2019-11-05 11
Vitaminai B3 įprastai skiriami kenčiantiems nuo aukšto cholesterolio lygio. Priklausomai nuo vaistų sudėties ir net prekybos šalies, šie preparatai gali būti parduodami su ar be recepto. Tačiau kai žmonės imasi savigydos, prasideda problemos - B3 vitaminų preparatai sukelia ir aklumą.
(0) 2019-11-05 4
Žmogaus kraujyje gali atsirasti visai nemenkas kiekis alkoholio ir pasireikšti visi girtumo požymiai net jeigu jis išvis nesisvaigino. Tuo įsitikino vieną amerikietį stebėję medikai.
(12) 2019-11-04 16
Dėmesio ir aktyvumo sutrikimas, autizmas, hiperaktyvumo sutrikimas - jokie tėvai nenori išgirsti tokių diagnozių. Todėl nėščiosios turėtų stipriai apriboti savo vaistų vartojimą. Pasirodo, net populiarių skausmą ir karščiavimą malšinančių vaistų vartoti nereikėtų.
(0) 2019-10-24 11
Svarbiausius žmogaus organizmui vitaminus ir mineralus turime gauti kiekvieną dieną su maistu. Tuomet žmogaus kūnas aprūpinamas reikiama energija, visi organizmo procesai vyksta sklandžiai, nesutrinka audinių augimas, atsinaujinimas ir pan.
(0) 2019-10-07 5
Tarsi dviejų žuvų gaudymas vienu slieku - taip mokslininkai apibūdina naujus diabeto gydymui skirtus vaistus, nes jie mažina ne tik gliukozės, bet ir lipidų kiekį kraujyje. Tokių vaistų jau yra ir jie veikia neblogai, tačiau dažnai turi vieną neigiamą pašalinį efektą - yra nuodingi širdžiai. Dabar mokslininkai galvoja, kaip tai pakeisti.
(2) 2019-09-26 18
Prancūzijos teisme pradėtas narplioti didžiausias farmacijos skandalas šalies istorijoje. Teisėjams teks išsiaiškinti, ar lieknėti skirtos tabletės iš tiesų pražudė 2 tūkst. žmonių ir daugybę sužalojo visam gyvenimui.
(0) 2019-08-27 7
Vasara – sunkus laikas alergiškiems žmonėms. Net kenčiant nuo alergijos, čiaudint, niežtint akims, vertėtų gerai pagalvoti prieš geriant tabletę.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos