Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pasaulinės aviacijos tendencijos
 
 

Pasaulinės aviacijos tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2011-11-29 0
Siekiant mažinti klimato šilimą skatinančių dujų kiekį, nuo 2012 m. aviacija bus įtraukta į ES prekybos taršos leidimais sistemą. Ji bus taikoma visiems skrydžiams iš ES oro uostų ir į juos. Tad visos ES aviacijos kompanijos turės arba pirkti taršos leidimus, arba investuoti į ekologiškesnes technologijas. Bet kokiu atveju, tai bus papildomos finansinės išlaidos, o kas jas dengs, kol kas dar nėra aišku.
(0) 2011-10-21 0
„Virgin Atlantic“ neseniai paskelbė būsianti pirmoji oro bendrovė, kuri išbandys, o vėliau ir naudos komerciniams skrydžiams, naujos technologijos pagrindu sukurtą aviacinį kurą. Pastarąjį galima vadinti šiuo metu „žaliausiu“ reaktyviniu kuru rinkoje.
(2) 2011-09-21 0
Net ir įvertinus sudėtingą padėtį finansų rinkose, bendrovė „Airbus” numato, kad ateityje ženkliai išaugs komercinių orlaivių paklausa. Remiantis paskutinės Pasaulio rinkos prognozės duomenimis, iki 2030 m. reikės pagaminti apie 27 800 naujų orlaivių, kad būtų patenkinta stabiliai augančios ateities rinkos paklausa. Bendra daugiau nei 26 900 keleivinių orlaivių (turinčių daugiau nei 100 vietų) ir daugiau nei 900 gamyklose pagamintų krovininių orlaivių numatoma v...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos