Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pasaulinių IT kompanijų reikalai
 
 

Pasaulinių IT kompanijų reikalai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-03-30 10
Oregone (JAV) įkurtas kompanijos „Google“ duomenų centras yra viena slapčiausių ir itin saugoma kompanijos vieta, į kurią galima patekti tik perėjus specialią apsaugos sistemą. Pavyzdžiui, į šią vietą norintiems įeiti darbuotojams nuskenuojama akies rainelė. Visgi šio centro duris atvėrė pati „Google“ – dabar kiekvienas interneto vartotojas gali pamatyti, kur yra saugomi jų duomenys.
(17) 2016-03-24 -11
Retai naujas įrenginys, net jei jis yra su garbinamu „Apple“ ženklu, išpopuliarėja taip sparčiai, kaip „iPad“, kai jis buvo išleistas prieš šešerius metus. Kūrėjai prognozavo, kad įrenginys išstums asmeninius kompiuterius, tačiau jo pardavimai kalba ką kita, rašo telegraph.co.uk.
(10) 2016-03-21 22
„Sony“ pernai pradėjo savo mobiliojo padalinio plataus masto reformą. Anot Japonijos gamintojo generalinio direktoriaus Kazo Hirai, vystymosi vektorius buvo nukreiptas į pelną (anksčiau buvo akcentuojamas rinkos dalies padidinimas).
(1) 2016-03-18 6
„Apple“ kovo 21 d. pristatys naujus produktus. Ryškiausia naujiena turėtų tapti atnaujintas „iPhone“ su 4 colių įstrižainės ekranu. Naujasis telefonas, anot gandų, turėtų vadintis „iPhone SE“. Dvi raidės naujo telefono pavadinime reikštų „Special Edition“ (liet. specialus leidimas).
(10) 2016-03-04 -22
Iki šiol populiariausia vaizdo pokalbių programa „Skype“ varžytis turėjo tik su „Google“ produktu „Google Hangouts“. Tačiau į areną žengia dar vienas perspektyvus konkurentas.
(1) 2016-03-03 34
Jei prieš trejus metus kas nors būtų sakęs, kad „Huawei“ gamybos telefoną žinovai vadins vienu geriausių, o išmanųjį laikrodį – vienu stilingiausių pasaulyje, būtume įtarę, kad žmogui kokia galvos trauma. Tačiau dabar, kai „Huawei“ praneša, kad netrukus kompanijos telefonuose bus aukščiausią vokišką kokybę simbolizuojančio gamintojo įranga, lieka tik tikėti. Ir laukti, kaip „Leica Camera“ pakeis fotografavimo telefonais standartus.
(2) 2016-02-04 15
<i>Microsoft kompanija, vykdydama povandeninių duomenų centrų projektą, išbandė povandeninį serverį.</i>
(9) 2015-12-10 58
<i>Google <a href="http://googleresearch.blogspot.co.uk/2015/12/when-can-quantum-annealing-win.html">pateikė daugiau detalių</a> apie savo kvantinio skaičiavimo projektą, kurį vykdo drauge su NAS
(10) 2015-12-02 15
Socialinio tinklo Facebook įkūrėjas Markas Zuckerbergas su žmona Priscilla Chan susilaukė pirmojo kūdikio – dukrytės, kurią pavadino Max. Šia naujiena pora pasidalijo feisbuke. Taip pat ką tik iškepti tėveliai paskelbė ir kitą gerąją naujieną – sutuoktiniai planuoja 99 proc. savo turto, kuris siekia 45 mlrd. JAV dolerių, artimiausiu metu paaukoti labdarai.
(0) 2015-11-19 75
Asmens privatumo gynėjai įspėja, kad naujas sekimo metodas įdarbina visus mūsų turimus išmaniuosius įrenginius, tad kaitaliojant juos sekimas nenutrūks. Technologijos jau dabar gali padaryti tai, apie ką neseniai kalbėjo tik sąmokslo teorijų maniakai.
(8) 2015-10-21 12
Pasirodė pirmoji informacija apie naują „Samsung Galaxy“ šeimos narį. Remiantis Pietų Korėjos šaltinių informacija, „Samsung Galaxy S7“ bus pristatytas kitų metų sausį.
(1) 2015-10-09 10
Įėjote į parduotuvę ir telefone iškart pastebėjote, kad gavote pranešimą: „Sveiki atvykę“. Keista, bet gal tik atsitiktinumas. Einate toliau, randate mėgstamų batelių porą. Juos pakeliate nuo prekystalio, apžiūrinėjate, o tuo metu greta jūsų esančiame televizoriaus ekrane rodoma, kad šiuo metu kaip tik šiems bateliams taikoma nuolaida, maža to, parodomas ir pavyzdys, kaip juos avintis žmogus atrodo iš šono. Jūs batelių užsinorite ir nusiperkate.
(0) 2015-10-09 2
„Facebook“ ketina išmėginti naują įvairiapusį mygtuką, kuris leistų išreikšti keletą skirtingų emocijų, įskaitant pyktį, liūdesį ar džiaugsmą.
(1) 2015-10-04 15
„Google“ ir „Microsoft“ paskelbė apie taikaus susitarimo dėl daugelio patentų ieškinių, iškeltų per pastaruosius metus, pasirašymą . Pagal šią sutartį šalys atsisako kryžminio ieškinio dėl pažeistų intelektinės nuosavybės teisių ir išradimų neteisėto naudojimo.
(1) 2015-09-30 9
„Facebook“ taps mokamas – norėdami išsaugoti savo duomenų privatumą vartotojai privalės susimokėti 6 dolerius, tačiau paskelbus keliolika stebuklingų sakinių mokestis nebus taikomas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos