Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pasaulinių IT kompanijų reikalai
 
 

Pasaulinių IT kompanijų reikalai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2012-12-23 9
Šios savaitės pabaigoje sunkiai finansiškai besiverčiantis žaidimų leidėjas THQ pranešė apie bankrotą ir nors nurodė, kad kompanijos įsigijimu susidomėję „Clearlake Capital Group“, tačiau prireikė vos dienos, kol pasirodė pranešimai apie susidomėjimą ir iš konkurento „Ubisoft“ pusės.
(0) 2012-12-21 8
Kaip oficialiai pranešė žaidimų leidėjas THQ, jis skelbia bankrotą. Visgi šios kompanijos leidžiamų žaidėjų mėgėjams labai nusiminti nereikėtų, nes leidėjo pirkėjas jau yra rastas, o kompanijos bankroto paskelbimas tėra įprastinė procedūra, kurią reikia atlikti.
(2) 2012-12-17 18
Įvairūs šaltiniai internete praneša, jog puslaidininkių gamybos lyderis „Intel“ atnaujino kalbas su kompanija „nVidia“ dėl neva galimo jos įsigijimo. Taip „Intel“ „nušautų“ net du zuikius ir visgi atsisakytų savo noro proteguoti tik x86 architektūros lustus, nors jie išliktų prioritetu.
(5) 2012-12-11 31
Kalbėdamas su televizija „NBC“, kuri ir aprašė buvusį pokalbį, dabartinis kompanijos „Apple“ vadovas Timas Cookas pasakė, jog jo įmonė stengiasi vis daugiau veiklos vykdyti savo gimtojoje rinkoje, JAV, taigi dalį savo kompiuterių gamybos iš Kinijos perkels būtent į JAV.
(1) 2012-12-07 13
Sunkiai besiverčiantis suomių telefonų gamintojas „Nokia“ ir toliau taupo. Vakar rašėme, jog kompanija netrukus parduos savo dar 1997 metais užbaigtą statyti būstinę Suomijoje, Espoo mieste, o dabar nuspręsta uždaryti net 16 aptarnavimo centrų visoje Vokietijoje.
(12) 2012-12-05 4
Suomių telefonų gamintojas „Nokia“ ir toliau bando taupyti bei gauti papildomų lėšų. Esant ypač mažiems išmaniųjų telefonų pardavimams, kompanija atleidžia vis daugiau darbuotojų, o dabar parnešama, kad parduoda savo pagrindinę būstinę esančią Suomijoje, Espoo mieste.
(8) 2012-12-03 14
Rusijos patentų tarnyba padėjo galutinį tašką byloje, kurioje buvo svarstomas prekinio ženklo "iPad" registravimas šioje šalyje. Kompanija "Apple" nuo 2010 m. liepos 26 d. Rusijoje bandė užregistruoti "iPad" vaizdą kaip prekinį ženklą, kuris apibūdina planšetinį kompiuterį. Ekspertizės metu buvo priimtas galutinis verdiktas atmesti "Apple" paraišką, kadangi "iPad" “neturi išskirtinių bruožų“.
(1) 2012-11-30 12
Puslaidininkių industrijoje atvirai kalbama, ar kompanija TSMC (Taiwan Semiconductor Manufacture Company) sugebės atlikti visus savo partnerių užsakymus, nes, pasak naujausių pranešimų, šio gamintojo paslaugomis labai nori naudotis ir IT rinkos gigantas „Apple“.
(2) 2012-11-30 11
„Reuters“ praneša, jog Suomijos mobiliųjų telefonų gamintojas „Nokia“ pateikė skundus Kanados, Didžiosios Britanijos ir JAV teismams, kuriuose reikalauja, jog kompanijos RIM, kuriai priklauso išmaniųjų telefonų vardas „BlackBerry“, telefonai būtų nebepardavinėjami.
(34) 2012-11-29 12
Kompanijos „Apple“ fiskaliniai 2012 metai pasibaigė šių metų spalio pabaigoje. Gigantas atskleidė savo finansinius rezultatus ir pridūrė, kad nėra jais patenkintas, kaip ir daugelis kitų kompanijų, o ir parduota tiek „Apple iPhone“ telefonų, tiek „iPad“ planšetinių kompiuterių buvo mažiau, nei tikėtasi.
(48) 2012-11-27 11
Visi, kurie tikėjo "Samsung" ketinimais sekti kompanijos HTC pėdomis ir sudaryti tarplicencinę sutartį su "Apple", dabar gali tikėtis kažko naujo. Visai neseniai "Samsung Mobile Communications" padalinys pareiškė, kad be korėjiečių elektronikos giganto technologijų kompanija "Apple" negalėtų net pagaminti savo išmaniųjų telefonų "iPhone".
(23) 2012-11-26 26
Pietų Korėjos elektronikos gigantas „Samsung“ ir toliau rodo savo didžiulę įtaką IT rinkoje, nes buvusiam partneriui „Apple“ nusprendė nebetiekti ir baterijų, taip didindamas vis didesnę trintį tarp abiejų kompanijų. Tuo tarpu „Apple“ turi prašyti baterijų iš „Amprex“ ir „Tanjin Lishen“.
(3) 2012-11-26 17
Atrodo, kad patentų karas, kuris vyksta tarp kompanijų „Apple“ ir „Samsung“, tampa jau nebe kompanijų noru įrodyti savo tiesą, tačiau parodijų laida. Taigi visiškai nieko keisto, jog „Apple“ nusprendė pridėti visus likusius „Samsung“ įrenginius į savo skundą teismui.
(1) 2012-11-14 22
Pasirodo, jog AMD nesuranda išeičių, kaip išbristi iš esamos krizės, į kurią ji yra patekusi. Kompanijai tenka imtis drastiškų sprendimų, taigi šio lustų gamintojo valdyba nusprendė konsultuotis su gana garsaus banko pasaulyje „JPMorgan Chase“ atstovais.
(0) 2012-11-13 15
Pranešama, kad Stevenas Sinofsky, „Microsoft Windows“ ir „Windows Live“ divizijų prezidentas, pasitraukia iš „Microsoft“. Tai jau antras gana svarbaus darbuotojo pasitraukimas iš IT kompanijų pastaruoju metu, įskaitant taip pat neseniai pasitraukusį Scottą Forstallą iš „Apple“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos