Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pasaulinių IT kompanijų reikalai
 
 

Pasaulinių IT kompanijų reikalai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2013-12-02 1
Stambiausios pasaulio garso įrašų kompanijos portale „YouTube“ klastojo milijardus peržiūrų – paaiškėjo, kad visos jos yra netikros, „mirusios". „YouTube“ nieko nelaukdama pašalino vaizdo klipus su tokiomis peržiūromis. Paaiškėjo, kad daugiausiai peržiūras klastojo ir nepelnyto populiarumo gviešėsi muzikos gigantai „Universal“ ir „Sony".
(5) 2013-11-22 0
„Microsoft“ įnešė naujų vėjų į „Google“ pašiepiančią kampaniją „Scroogled“. Trečiadienį bendrovė paskelbė įkūrusi produktų liniją „Scroogled“, kuria pašiepia „Google“ mėginimus užsidirbti iš privačių žmonių duomenų, rašo mashable.com.
(0) 2013-11-19 0
JAV bendrovė „Apple“ už 345 mln. JAV dolerių įsigijo bendrovę „PrimeSense“ iš Izraelio. Pasinaudojus pastarosios bendrovės pagamintais procesoriais kompiuteriui įmanoma suteikti trimatį regėjimą. Agentūra „Reuters“ rašo, jog apie tai sekmadienį paskelbė verslo naujienų leidinys „Calcalist“, nenurodęs pirminių šaltinių.
(0) 2013-11-11 0
Technologijų kompanija „Apple“ trečią kartą iš eilės pelnė brangiausio prekinio ženklo titulą, skelbia „Forbes“. Į brangiausiųjų sąrašo pirmąjį penketuką patenka tokios kompanijos, kaip „Microsoft“, „Coca-Cola“, „IBM“ ir „Google“.
(0) 2013-10-27 0
Taivanio kompanijai „ASUS“ paskelbus eilinę atskaitą apie gautas pajamas, paaiškėjo, jog rugsėjo mėnuo buvo kaip niekada sėkmingas – pasiektas 42.1 milijardų JAV dolerių lygis sumušė iki šiol buvusius rekordus.
(0) 2013-10-04 0
Trys iš 20-ties stambiausių „Microsoft Corp“ investuotojų ragina valdybą paspausti atsistatydinti savo pirmininką Billą Gatesą, praneša „Reuters“.
(17) 2013-09-26 0
Suomijos bendrovės „Nokia“ direktorių taryba pateko į neįsivaizduojamo masto tragikomišką situaciją. Didžiausias Suomijos laikraštis išsiaiškino, jog praėjusią savaitę išplatintas pareiškimas apie generaliniam direktoriui skirtą premiją buvo klaidingas.
(5) 2013-08-24 0
Šio įvykio laukė visi. Daugelis galvojo, kad šio įvykio niekada ir nesulauksime, ir vis tik tai atsitiks: Steve Ballmer palieka korporacijos Microsoft generalinio direktoriaus postą. Jo vadovaujama kompanija gana smarkiai užleido pozicijas eilėje rinkų, nors kol kas tai ir nėra labai kritiška. Taigi koks oficialus pasitraukimo iš esamų pareigų paaiškinimas?
(1) 2013-07-30 0
„Samsung“ vadovas Lee Kun-hee nori didžiausioje pasaulyje technologijų bendrovėje įvesti krizės mentalitetą, skelbia CNBC. Tai gali pasirodyti keista, žinant, kad „Samsung“ šią savaitę aplenkė „Apple“ pelningiausio išmaniųjų telefonų gamintojo lenktynėse.
(0) 2013-06-30 0
Ilgą laiką buvo spėliojama, kur „Apple“ kreipsis dėl lustų gamybos, nes ypač ilgai pasikliovė savo partnerio „Samsung“ paslaugomis. Vis dėlto įsiplieskus karui išmaniųjų įrenginių fronte, „Apple“ yra priversta tų paslaugų dalinai atsisakyti. Daugiau, nei akivaizdu, kad reikia naujo partnerio.
(0) 2013-06-29 0
Kompanija „BlackBerry“, anksčiau žinota „Research in Motion“ vardu, pranešė apie savo finansinius paskutiniojo ketvirčio rezultatus, kuris baigėsi šių metų birželio 1 dieną. Išmaniųjų telefonų gamintojas iškart nurodė, jog yra tiek gerų, tiek ir pakankamai blogų žinių.
(13) 2013-06-28 0
Pranešama, jog interneto gigantas „Google“ aplenkė savo vieną iš konkurentų, kompaniją „Apple“, ir tapo labiausiai vertinga technologijų kompanija pasaulyje. Štai rinkos kapitalizacijos sferoje „Apple“ vertė krito vos 1.09%, bet „Google“ kilo 0.39%, ir to užteko pakilti į pirmąją vietą.
(1) 2013-06-27 0
Interneto gigantas „Google“ vis labiau ir labiau įtraukia „Motorola“ į savo veiklą. Taip ir turėtų būti, nes šią kompaniją „Google“ įsigijo dar pernai. Po truputėlį daromi atitinkami veiksmai, o kad padidėtų bendras žinomumas, šiek tiek pakeistas anksčiau buvęs „Motorola“ logotipas.
(4) 2013-06-19 0
Kinai „Huawei“ Londone visiškai neseniai pristatė ploniausią išmanųjį telefoną pasaulyje „Ascend P6”, tačiau pasirodo, jog visiškai ne tai buvo svarbiausia žinia. Iškart po šio išmanaus įrenginio pristatymo kompanijos atstovai užsiminė apie galimybę įsigyti suomius „Nokia“.
(0) 2013-06-15 0
Socialinis tinklas „Facebook“ Švedijos šiaurinėje dalyje oficialiai atidarė naują duomenų centrą. Tai pirmasis toks „Facebook“ centras, esantis už Jungtinių Amerikos Valstijų ribų. Jis bus atsakingas už socialinio tinklo duomenų iš Europos administravimą – kitaip tariant, rūpinsis daugiau nei 350 mln. „Facebook“ vartotojų iš Europos informacijos apdorojimu ir saugojimu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos