Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pasaulinių IT kompanijų reikalai
 
 

Pasaulinių IT kompanijų reikalai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(24) 2012-08-30 2
Antradienio rytą daugiau kaip 30 sunkvežimių, pakrautų penkių centų monetomis, atvažiavo į „Apple“ būstinę Kalifornijoje. Iš pradžių saugos kompanija, atsakinga už objekto saugą, pamanė, kad sunkvežimiai supainiojo adresą.
(27) 2012-05-13 -2
Septyni milijardai JAV dolerių. Tokią pinigų sumą „Apple“ kasmet moka „Samsung Electronics“ už jai tiekiamus mobilaus telefono ir planšetės komponentus. Nepaisant tokio finansiškai įspūdingo bendradarbiavimo, „Apple“ padavė „Samsung“ į teismą už patentų pažeidimus. Ir tai buvo tik pradžia.
(61) 2012-09-17 0
Pietų Korėjos išmaniųjų telefonų gamintojas "Samsung" greitai sureagavo į pastarojo meto „Apple“ veiksmus ir pristatytus naujus produktus ir išleido naują reklamą, kurioje „Galaxy S III“ tiesiog elementariai palyginamas su „iPhone 5“.
(10) 2016-03-04 -22
Iki šiol populiariausia vaizdo pokalbių programa „Skype“ varžytis turėjo tik su „Google“ produktu „Google Hangouts“. Tačiau į areną žengia dar vienas perspektyvus konkurentas.
(10) 2016-08-18 82
Pats laikas surikti: „Karalius mirė, tegyvuoja karalius!“ Brangus „Microsoft“ vakarėlis, kai kompanija linksminosi gamindama mobiliuosius telefonus, baigėsi. Išsinuomotas žaisliukas grįžta pas šeimininkus. Na, gerai, žaisliukas buvo pirktas ir grįžta pas kitus šeimininkus, tačiau faktas lieka faktu – „Nokia“ vardas netrukus vėl puoš naujų telefonų korpusus.
(3) 2018-01-08 17
Tarptautiniam konglomeratui „Alphabet“ priklausanti „Google“ 2016 metais vienai priedangos bendrovei Bermuduose pervedė 19,2 mlrd. dolerių (15,9 mlrd. eurų) – tai leido „Google“ tais metais išvengti milijardus siekiančių mokesčių, rodo Nyderlandų priežiūros institucijos dokumentai.
(1) 2014-01-14 1
Naujiena, kad „Google“ už 3,5 mlrd. JAV dolerių perka išmaniuosius termostatus gaminančią bendrovę „Nest“, iš pirmo žvilgsnio atrodo beprotiška ir nesuvokiama: kurių galų milijardus vartančiai IT milžinei nei iš šio, nei iš to mesti tokius pinigus į tokią specifinę nišą? Taip, „Google“ gali sau tai leisti, bet… kodėl jai toks žingsnis buvo tiesiog būtinas? Nes jei nebūtų pirkusi „Google“, būtų nusipirkęs kažkas kitas? Ir vis dėlto, ką gi „Google“ veiks su tais termostatais?
(10) 2011-07-19 3
Bilas Geitsas, vienas iš įkūrėjų ir pagrindinių „Microsoft“ programinės įrangos architektų, tvirtina, kad jis daugiau niekada negrįš į „Microsoft“ vadovo pareigas. Vienas iš turtingiausių pasaulio žmonių praeitą savaitę aplankė konferenciją „Global Alliance for Vaccines and Immunisation“, vykusią D. Britanijoje. Šio renginio metu B. Geitsas davė keletą interviu.
(14) 2012-04-06 0
Pietų Korėjoje areštuota 11 žmonių pramoninio šnipinėjimo byloje. Jie įtariami pavogę elektroninių įrenginių ekranų gaminimo technologiją „Samsung AMOLED“.
(10) 2012-03-06 0
Žaidimų industrija ir parsisiunčiamų programų „pramonė“ sukėlė tikrą revoliuciją vos su viena: leisti žmonėms žaisti nemokamai, tuo pačiu metu parduodant tik atskirus žaidimo elementus. Tačiau iš kažkur „išlindo" kampanija, kuri tvirtina, jog turi išskirtines šios koncepcijos autorines teises.
(9) 2013-12-02 1
Stambiausios pasaulio garso įrašų kompanijos portale „YouTube“ klastojo milijardus peržiūrų – paaiškėjo, kad visos jos yra netikros, „mirusios". „YouTube“ nieko nelaukdama pašalino vaizdo klipus su tokiomis peržiūromis. Paaiškėjo, kad daugiausiai peržiūras klastojo ir nepelnyto populiarumo gviešėsi muzikos gigantai „Universal“ ir „Sony".
(10) 2012-05-06 2
„Nokia“, „Sony“, „Panasonic“ – tai tik keletas didžiųjų kompanijų, kažkada laikytų kokybės ir patikimumo simboliais. Šiandien jos vis dažniau skelbia apie patiriamus nuostolius, o jų gaminių parduotuvėse nuolat mažėja.
(2) 2018-05-11 37
Kinijos įmonė ZTE trečiadienį oficialiai pareiškia, kad „nutraukia pagrindinę veiklą“. Tokio pareiškimo priežastis – JAV draudimas eksportuoti amerikietiškas technologijas šiai įmonei, rašo „The Verge“.
(19) 2016-09-09 -5
„Apple“ renginio, kurio laukė viso pasaulio technologijų gerbėjai, centre atsidūrė ne naujasis „iPhone 7“ arba pagerintas išmanusis laikrodis „Apple Watch“, bet sprendimas iš telefono pašalinti ausinių jungtį.
(26) 2011-08-26 0
Atsakydama į bendrovės „Apple“ kaltinimus patentų pažeidimu ir reikalavimus uždrausti kompanijos „Samsung“ mobiliųjų įrenginių pardavimus, „Samsung“ pateikė teismui medžiagą, jos nuomone įrodančią, kad „Apple“ kaltinimai neturi pagrindo.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos